III runda PP: Victoria Szadek - Jutrzenka Warta 0:6 (0:2)
Skrót meczu z Nerem Poddębice na siewie.tv

27 sierpnia 2019 11:06

W meczu III rundy okręgowego Pucharu Polski w środę 28 sierpnia Jutrzenka wygrała w Szadku z Victorią 6:0. W następnej rundzie zagramy z Wartą Działoszyn (październik, a gospodarza wyłoni losowanie)!

Relacja z meczu w Szadku:

2 min. - strzał z dystansu zawodnika Victorii - nasz bramkarz obronił;

10 min. - strzał głową Wiktora Bednarka - piłka przeleciała nad bramką;

15 min. - po uderzeniu Marcina Kobierskiego - zagranie ręką zawodnika gospodarzy - rzut karny na gola zamienił Mariusz Graczykowski - 0:1!

18 min. - strzelał Wiktor Paprota - nad bramką;

22 min. - strzał zawodnika Victorii - Oskar Natorski obronił;

38 min. - dobra okazja miejscowych - znów górą Oskar Natorski;

39 min. - faulowany przed polem karnym Emilian Sulgan - rzut wolny;

40 min. - silny strzał z wolnego Marcina Kobierskiego - 0:2!!!

41 min. - młodzie kibice Juve odpalili efektowną niebieską świecę dymną;

48 min. - Piotr Burski zagrał do Marcina Kobierskiego - sytuacja sam na sam - 0:3!!!

50 min. - strzał Piotra Burskiego - nad bramką;

63 min. - Robert Jarecki zagrał do Piotra Kobierskiego - strzał głową - 0:4!

69 min. - po rzucie rożnym Piotr Burski strzelił nad bramką;

70 min. - Piotr Kobierski podał do Piotra Burskiego - 0:5!

79 min. - Piotr Burski w sytuacji sam na sam - bramkarz obronił;

87 min. - okazja Piotra Burskiego - obrońcy wybili z linii;

88 min. - strzelał Filip Krystek - bramkarz obronił - dobitka Piotra Burskiego - 0:6!

89 min. - lob Piotra Kobierskiego - nad bramką.

Skład Jutrzenki: Natorski - Pipczyński (od 46 min. Swędrowski), Bednarek, Graczykowski (k), Pawlak - Fret (od 53 min. Młynarczyk), Paprota (od 46 min. Piotr Kobierski), Adamiak (od 58 min. Pałucki), Jarecki - Marcin Kobierski (od 66 min. Krystek), Sulgan (od 46 min. Burski). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Bednarek, Burski. Sędziował Błażej Pietrzak. Widzów około 50, w tym za Juve 26.

W meczu IV kolejki, w sobotę 31 sierpnia o godzinie 15.00 zagramy w Zgierzu z Borutą.

Mamy już skrót meczu z Nerem Poddębice, ktory nasi piłkarze wygrali 4:1. Jest on dostępny na siewie.tv!