III kolejka: Jutrzenka Warta - Ner Poddębice 4:1 (2:0)
Wygrana Juve! W środę puchar w Szadku, potem do Zgierza!

26 sierpnia 2019 08:07

W meczu III kolejki IV ligi łódzkiej, w niedzielę 25 sierpnia Jutrzenka pewnie i wysoko pokonała Termy Ner Poddębice wynikiem 4:1. Swego pierwszego gola w IV lidze dla Juve zdobył Marcin Kobierski, a kolejnego (trafia w każdym meczu) - Piotr Burski. Po tym meczu Juve awansowało na siódme miejsce w tabeli! Oby tak dalej panowie piłkarze!

Gole w meczu z Nerem padały:

- w 9 minucie po podaniu Piotra Burskiego gola zdobył Marcin Kobierski - 1:0;

- w 38 minucie po podaniu Mariusza Woźniaka - trafił do siatki Maciej Dudek - 2:0;

- w 68 minucie po podaniu Adriana Freta gola zdobył niezawodny Piotr Burski - 3:0;

- w 73 minucie piekne, honorowe trafienie Jakuba Owczarka - 3:1;

- w 80 minucie znów podawał Adrian Fret, a gola zdobył Krystian Adamiak - 4:1.

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Bednarek (od 46 min. Graczykowski), Młynarski, Pawlak (k) - Woźniak, Dudek, Piotr Kobierski (od 60 min. Adamiak), Młynarczyk (od 60 min. Fret) - Burski (od 84 min. Pałucki), Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Graczykowski. Sędziował Adam Sekuterski. Widzów około 250, biletów sprzedano - 250, karnety - 2.

W środę, 28 sierpnia o godzinie 17.00 zagramy w Szadku mecz pucharowy z A-klasową Victorią.

Zaś w sobotę, 31 sierpnia o godzinie 15.00 zagramy w Zgierzu z Borutą, który wyprzedza nas o jeden punkt i nie przegrał jeszcze meczu w tym sezonie. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie! Liczymy na liczną obecność naszych kibiców w obu najbliższych wyjazdowych meczach!