II kolejka: Pogoń Zd.-Wola - Jutrzenka Warta 1:3 (1:2)
Zwycięskie derby Jutrzenki!!! Puchar zagramy w Szadku!

17 sierpnia 2019 17:07

W meczu II kolejki, w sobotę 17 sierpnia Jutrzenka w derbach regionu wygrała w Zduńskiej Woli z Pogonią 3:1!!! Po przegranym meczu z Andrespolią wynik tego meczu był zbawienny dla fanów Juve, którzy licznie stawili się na tym spotkaniu! Warto odnotować drugi mecz z rzędu ze strzelonym golem Piotra Burskiego! Oby tak dalej!

Relacja ze Zduńskiej Woli:

10 min. - strzał zawodnika Pogoni - nad naszą bramką;

11 min. - strzał z rzutu wolnego Piotra Burskiego wysoko nad bramką;

14 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Woźniaka trafił w słupek - dobitka Kuby Młynarskiego - 0:1!!!

26 min. - strzał zawodnika Pogoni - obok bramki;

27 min. - kontra Jutrzenki - Marcin Kobierski podał do Piotra Burskiego - 0:2!!!

32 min. - strzał z powietrza Mariusza Woźniaka - nad bramką;

33 min. - strzał z bliska Mariusza Woźniaka - nad bramką!!! - stuprocentowa sytuacja!

36 min. - sędzia odgwizdał rzekomy rzut karny - faulu Sylwestra Pawlaka chyba nie było!

37 min. - Mateusz Broź z 11 metrów - 1:2 - niestety!

37 min. - żółta kartka dla Michała Chachuły, dla Brozia nie - dziwna sytuacja i decyzja sędziego - obaj się przepychali! Póżniej jednak sędzia się zreflektował, anulował kartkę naszemu bramkarzowi, bo musiałby dać też Broziowi, a ten był już upomniany żółtą kartką - więc otrzymałby czerwoną!?

39 min. - strzał głową Marcina Kobierskiego - bramkarz obronił;

40 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Woźniaka - spojenie bramki! - ruszył doping kibiców z Warty!

45 min. - Szymon Młynarczyk wypuścił w uliczkę Piotra Burskiego - niestety nie oddał strzału, a sytuacja była dogodna!

47 min. - strzał zawodnika Pogoni - ratuje nas słupek;

52 min. - strzał głową Wiktora Bednarka - poprzeczka!

55 min. - faulowany w polu karnym Marcin Kobierski - gwizdek sędziego milczy!!!

56 min. - strzał Marcina Kobierskiego - bramkarz obronił!

63 min. - kontuzja Macieja Dudka

65 min. - świetna sytuacja Marcina Kobierskiego po podaniu Piotra Burskiego - z bliska nie trafił!

69 min. - Michał Chachuła obronił strzał głową Mateusza Brozia!

70 min. - Maciej Dudek z bliska strzelił gola - 1:3!!!

74 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Woźniaka - bramkarz z trudem obronił;

80 min. - kibice Pogoni odpalili trochę pirotechniki - stroboskopy! Na szczęście sędzia nie musiał przerywać meczu, ale to fani Juve są głośniejsi!

81 min. - strzał zawodnika gości obok słupka;

87 min. - strzał Macieja Dudka - słupek!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak (k) - Woźniak (od 75 min. Fret), Dudek, Piotr Kobierski (od 84 min. Adamiak), Młynarczyk (od 88 min. Sulgan) - Burski (od 90 min. Paprota), Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Swędrowski, Bednarek, Burski. Sędziował Adam Sekuterski. Widzów około 200, w tym za Juve 50.

W następnej kolejce, w niedzielę 25 sierpnia o godzinie 17.00 zagramy w Warcie z Nerem Poddębice.

Zaś 28 sierpnia zagramy mecz pucharowy. W Szadku zmierzymy się z Victorią. Mecz prawdopodobnie rozpocznie się o godzinie 17.00!