XXIX kolejka: LKS Zapole - Jutrzenka Warta 1:16 (1:9)
Awans jest tuż tuż! Czas na ostatnią wygraną!

09 czerwca 2019 21:29

W meczu XXIX kolejki w sobotę 8 czerwca Jutrzenka wygrała rekordowym wynikiem z Zapolem 16:1. To najwyższa wygrana Juve w historii klubu! Wynik mógł być wyższy, ale niespodziewanie sędzia w 84 minucie zakończył spotkanie! Gospodarze już po przerwie nie chcieli wyjść na drugą część gry! Do awansu brakuje nam trzech punktów w ostatnim meczu z Unią Sulmierzyce w Warcie! Jest to prawie pewne więc pomalutku możemy mrozić szampany!

Relacja z meczu w Zapolu:

2 min. - sytuacja Marcina Kobierskiego - strzał w boczną siatkę;

7 min. - Emilian Sulgan podał do Marcina Kobierskiego - 0:1;

9 min. - po podaniu Roberta Jareckiego - z boku boiska strzelił Sylwester Pawlak - 0:2;

12 min. - po dośrodkowaniu Kacpra Pipczyńskiego - niepewna interwencja bramkarza - Wiktor Bednarek z bliska trafił do siatki - 0:3;

14 min. - znów po dośrodkowaniu Kacpra Pipczyńskiego - gola plecami zdobył Robert Jarecki - 0:4;

15 min. - ładny strzał Roberta Jareckiego - bramkarz obronił;

19 min. - znów podawał Kacper Pipczyński - Maciej Dudek z bliska - 0:5;

25 min. - kontra Zapola, błąd naszej obrony gol z bliska - 1:5;

28 min. - po błędzie obrońcy - Marcin Kobierski strzelił kolejnego gola - 1:6;

30 min. - Marcin Kobierski podał do swego brata Piotra, a ten głową zdobył swego gola - 1:7;

32 min. - strzał Sylwestra Pawlaka - bramkarz obronił;

41 min. - Marcin Kobierski wrzucił w pole karne - a gola zdobył Piotr Kobierski - 1:8;

45 min. - strzał Emiliana Sulgana obronił bramkarz - dobitka Roberta Jareckiego - 1:9;

48 min. - strzał zawodnika Zapola - ratuje nas słupek;

53 min. - strzał głową Marcina Kobierskiego - bramkarz obronił;

54 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Graczykowskiego - gol dla Juve - 1:10;

65 min. - Sylwester Pawlak podał do Marcina Kobierskiego - strzał w okienko - 1:11;

66 min. - strzał Bartosza Krogulca z dystansu - 1:12;

67 min. - Piotr Kobierski podał do Dominika Młotkiewicza - 1:13;

70 min. - indywidualna akcja Sylwestra Pawlaka i kolejny gol - 1:14;

80 min. - Marcin Kobierski podał do Dominika Młotkiewicza i ten z bliska strzela swego drugiego gola - 1:15;

83 min. - po faulu na Dominku Młotkiewiczu - rzut wolny na gola zamienił Marcin Kobierski - 1:16;

84 min. - sędzia niespodziewanie zakończył mecz!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Pipczyński, Bednarek, Graczykowski (k), Zabielski - Sulgan (od 46 min. Krogulec), Dudek (od 50 min. Pałucki), Piotr Kobierski (od 68 min. Krystek), Pawlak - Jarecki (od 62 min. Młotkiewicz), Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Sędziował Mariusz Dąbrowski. Widzów około 100, w tym za Juve około 40.

W następnej kolejce, w sobotę 15 czerwca o godzinie 17.00 Jutrzenka zagra w Warcie z Unią Sulmierzyce. Jeśli wygramy to awansujemy do IV ligi!!!