XXVIII kolejka: Jutrzenka Warta - MKS Zd.-Wola 3:1 (1:0)
Juve blisko awansu! Jeszcze tylko dwie wygrane!

02 czerwca 2019 09:35

W meczu XXVIII kolejki, 1 czerwca w Dzień Dziecka (wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek) Jutrzenka w bardzo ważnym meczu wygrała z groźnym MKS-em Zduńska Wola 3:1. Tym samym przybliżyliśmy się do awansu do IV ligi. Do końca sezonu zostały tylko dwa mecze, które musimy wygrać! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol!

Relacja z meczu z MKS-em:

1 min. - okazja Macieja Dudka - obrońcy w ostatniej chwili zablokowali jego strzał;

4 min. - dobra sytuacja Marcina Kobierskiego - bramkarz obronił;

20 min. - po rzucie rożnym Emiliana Sulgana gola zdobył Maciej Dudek - 1:0!

38 min. - strzał z rzutu wolnego Macieja Dudka - nad bramką;

41 min. - strzał z pola karnego Piotra Kobierskiego - boczna siatka;

44 min. - strzał Michała Zabielskiego - znów boczna siatka;

55 min. - strzał głową Marcina Kobierskiego - gości ratuje poprzeczka;

58 min. - strzał z rzutu wolnego gości - ratuje nas Michał Chachuła i słupek;

70 min. - groźny strzał gości - Michał Chachuła pewnie łapie;

75 min. - znów ratuje nas Michał Chachuła!

78 min. - w sytuacji sam na sam Maciej Dudek strzela drugiego gola - 2:0!

84 min. - po podaniu Macieja Dudka swego gola zdobył Marcin Kobierski - 3:0!

86 min. - cudowna interwencja Michała Chachuły - piłka zmierzała w okienko!

86 min. - po rzucie rożnym silny strzał głową zawodnika MKS-u - tym razem Michał Chachuła bez szans - 3:1!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Pipczyński, Graczykowski (k), Pawlak, Zabielski - Jarecki (od 88 min. Młotkiewicz), Paprota, Dudek, Sulgan - Piotr Kobierski, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Sędziował Paweł Szandała. Żółte kartki: Paprota, Dudek. Widzów około 200, biletów sprzedano 101.

W następnej kolejce, w sobotę 8 czerwca Jutrzenka o godzinie 17.00 zagra w Zapolu.