XXV kolejka: Czarni Rząśnia - Jutrzenka Warta 2:2 (1:0)
Juve nadal liderem, awans coraz bliżej!

11 maja 2019 15:08

W meczu na szczycie sieradzkiej klasy okręgowej, w sobotę 11 maja Jutrzenka zremisowała w Rząśni z Czarnymi 2:2. Gola wyrównującego straciliśmy w doliczonym czasie gry! Wynik ten przybliża nas do IV ligi. Nadal mamy trzy punkty przewagi i lepszy blians spotkań z Czarnymi. Do końca rozgrywek zostało pięć meczów. Jeśli wygramy cztery z nich to zagramy w IV lidze w następnym sezonie!

Relacja z meczu w Rząśni:

3 min. - strzał Piotra Kobierskiego - nad bramką;

8 min. - strzał zawodnika Czarnych - Michał Chachuła obronił;

12 min. - po rzucie rożnym strzelał Sylwester Pawlak - nad bramką;

15 min. - kontra Czarnych - sytuacja sam na sam - 1:0!

17 min. - strzał Macieja Dudka - bramkarz obronił;

31 min. - szansa Czarnych - strzał z bliska w boczną siatkę;

37 min. - strzał Marcina Kobierskiego - daleko od bramki;

42 min. - strzał z woleja Piotra Kobierskiego - tuż nad bramką;

45 min. - strzał zawodnika gospodarzy obok naszej bramki;

49 min. - po rzucie rożnym Emiliana Sulgana - Maciej Dudek dał nam wyrównanie - 1:1!

55 min. - strzał zawodnika Czarnych - nad bramką;

56 min. - strzał Roberta Jareckiego w pięknym stylu obronił bramkarz;

57 min. - strzał z dystansu Macieja Dudka - piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki - 1:2!!!

60 min. - strzał Macieja Dudka - poprzeczka uratowała Czarnych!

65 min. - strzał Dariusza Krężela - piękna interwencja Michała Chachuły!

73 min. - strzał Emiliana Sulgana - nad bramką;

80 min. - strzał Roberta Jareckiego - obok okienka;

90 min. + 2 min. - po rzucie rożnym główka zawodnika Czarnych - 2:2! Niestety!

Skład Jutrzenki: Chcachuła - Pipczyński, Bednarek, Graczykowski (k), Pawlak - Jarecki, Paprota, Dudek, Piotr Kobierski (od 75 min. Krogulec), Sulgan (od 85 min. Młotkiewicz) - Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Sędziował: Marcin Szulc. Żółte kartki: Pawlak, Chachuła. Widzów około 100, w tym za Juve 60.

W następnej kolejce, w sobotę 18 maja o godzinie 17.00 zagramy w Warcie z rezerwami Warty Działoszyn. Jeśli goście przyjadą (ostatnio nie dojechali na wyjazd do Błaszek), to na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.