XXIV kolejka: Jutrzenka Warta - KS Chojne 7:1 (3:1)
Ósma wygrana z rzędu Juve! Czas na mecz z Rząśnią!

05 maja 2019 20:59

W meczu XXIV kolejki sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka w niedzielę 5 maja wygrała w Warcie z KS Chojne wysokim wynikiem 7:1. To ósma wygrana z rzędu wiosną naszego Juve! O dziewiątą wiktorię i awans do IV ligi powalczymy za tydzień w meczu na szczycie z Czarnymi w Rząśni!

Relacja z meczu z Chojnem:

3 min. - strzał Marcina Kobierskiego z bliska za słaby - bramkarz Chojnego obronił;

12 min. - po podaniu Emiliana Sulgana strzał Marcina Kobierskiego - 1:0!

24 min. - strzał głową Macieja Dudka - tuż obok słupka;

28 min. - po akcji Kacpra Pipczyńskiego - Marcin Kobierski strzałem głową strzelił drugiego gola - 2:0;

31 min. - znów podawał Kacper Pipczyński, a sytuację sam na sam wykorzystał Robert Jarecki - 3:0;

38 min. - strzał Macieja Dudka obronił bramkarz;

41 min. - indywidualna akcja aktywnego Pawła Chlebicza - strzał w długi róg - 3:1;

45 min. - strzał głową z bliska Chlebicza - piłka minęła naszą bramkę;

46 min. - akcja Roberta Jareckiego - strzał z bliska obronił bramkarz gości;

50 min. - strzał z dystansu Piotra Kobierskiego - tuż obok okienka bramki gości;

52 min. - Marcin Kobierski podał do Wiktora Bednarka, a ten z bliska strzałem głową pokonał bramkarza - 4:1;

58 min. - strzał Piotra Kobierskiego obok bramki;

67 min. - po ładnej akcji Juve i podaniu Marcina Kobierskiego - Dominik Młotkiewicz z bliska nie trafił do bramki!

69 min. - strzał głową Piotra Kobierskiego - piłka znów minęła bramkę;

77 min. - po podaniu Marcina Kobierskiego - gola zdobył jego brat Piotr - 5:1!

84 min. - Robert Jarecki podał do Filipa Krystka - 6:1!

89 min. - strzelał Robert Jarecki - bramkarz obronił - z bliska dobijał Dominik Młotkiewicz - 7:1!!!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Pipczyński, Bednarek (od 56 min. Zabielski), Graczykowski (k), Pawlak - Jarecki, Dudek, Paprota (od 63 min. Młotkiewicz), Sulgan (od 75 min. Pałucki) - Krogulec (od 46 min. Piotr Kobierski), Marcin Kobierski (od 80 min. Krystek). Trener Michał Łochowski. Sędziował Damian Badziak. Widzów około 150, biletów sprzedano 83.

W następnej koejce, w sobotę 11 maja o godzinie 15.00 Jutrzenka zagra o mistrzostwo klasy okręgowej z Czarnymi w Rząśni. Chętni na ten wyjazd kibice mogą zgłaszać się do klubu, który organizuje wyjazd na to spotkanie!