XXIV kolejka: Tęcza Brodnia - Jutrzenka Warta 3:5 (2:3)
Czarni przegrali z Piastem! Ruszyły zapisy na Rząśnię!

30 kwietnia 2019 09:48

W meczu XXIII kolejki sieradzkiej klasy okręgowej Tęcza Brodnia uległa naszej Jutrzence Warta 3:5!!! Mecz odbył się na naszym stadionie, bo zalane jest boisko w Buczku, na którym swoje mecze rozgrywa Tęcza! Mecz był bardzo emocjonujący, a kibice przeżyli prawdziwą huśtawkę nastrojów, a sędzia podyktował aż trzy rzuty karne! W innym meczu tej ligi Czarni przegrali z Piastem Błaszki i Juve ma już trzy punkty przewagi! 11 maja odbędzie się mecz na szczycie sieradzkiej okręgówki Czarni kontra Jutrzenka. Fani Juve organizują na ten mecz autokar. Zapisy już trwają! Wszyscy chętni proszeni są o kontakt z naszym klubem!

Relacja z meczu z Tęczą:

3 min. - dośrodkowanie z rzutu rożnego Bartosza Krogulca kończy ładnym uderzeniem Wiktor Paprota - 0:1!

7 min. - ponownie z rzutu rożnego wrzucał Bartosz Krogulec - gola strzałem głową zdobył Wiktor Bednarek - 0:2!!!

9 min. - aktywny tego dnia Bartosz Krogulec strzałem z rzutu wolnego trafił w boczną siatkę;

12 min. - Tomasz Kwiatkowski fauluje w polu karnym zawodnika Tęczy - rzut karny - gol 1:2!

18 min. - niezdecydowanie Tomasza Kwiatkowskiego i Wiktora Bednarka wykorzystuje napastnik Tęczy - 2:2!!!

27 min. - strzał Bartosza Krogulca - obronił bramkarz Tęczy;

29 min. - w sytuacji sam na sam faulowany jest Robert Jarecki - gwizdek sędziego jednak milczał!!!

34 min. - po akcji Dominika Młotkiewicza - Maciej Dudek uderzeniem z dystanasu dał nam znów prowadzenie - 2:3!!!

48 min. - uderzenie głową Dominika Młotkiewicza - piłka trafiła w supek!

50 min. - Robert Jarecki z bliska nie trafił do pustej bramki!

55 min. - strzał z dystansu - obronił nasz Tomasz Kwiatkowski;

58 min. - ładne uderzenie z woleja Emiliana Sulgana - znów słupek!

71 min. - w sytaucji sam na sam Robert Jarecki trafił w bramkarza;

72 min. - sędzia podyktował problematycznego karnego, którego na gola zamienił zawodnik Tęczy - 3:3!!!

88 min. - bramkarz sfaulował naszego Emiliana Sulgana w polu karnym - jedenastkę na gola zamienił Sylwester Pawlak - 3:4!

90 + 2 min. - Emilian Sulgan podał do Dominika Młotkiewicza, a ten z bliska pokonał bramkarza z Brodni - 3:5!!!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Pipczyński, Bednarek, Piotr Kobierski, Pawlak - Młotkiewicz, Dudek, Paprota, Sulgan - Krogulec, Jarecki (k). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Pipczyński, Kwiatkowski, Piotr Kobierski, Pawlak. Sędziował Łukasz Tomczyk. Widzów około 150, biletów sprzedano 81.

W następnej kolejce, w niedzielę 5 maja o godzinie 15.00 Jutrzenka podejmować będzie KS Chojne.