XXI kolejka: TS Janiszewice - Jutrzenka Warta 3:6 (3:1)
Piłkarze zadbali o radosne święta kibiców Juve! Alleluja!

21 kwietnia 2019 13:57

Piłkarze Juve w przeciwieństwie do "futbolistów" Widzewa (RTS ledwo zremisował w Tarnobrzegu z Siarką - po raz ósmy z rzędu) sprawili radosne święta swoim kibicom! Przy okazji świąt życzymy wszystkim radosnych, pełnych miłości dni w gronie rodziny! Alleluja!

W meczu XXI kolejki rozegranym w Wielką Sobotę, 20 kwietnia Jutrzenka wygrała w Janiszewicach hokejowym wynikiem 6:3, choć do przerwy przegrywaliśmy 1:3.

Relacja z tego meczu:

6 min. - strzał Piotra Kobierskiego minął słupek bramki gospodarzy;

14 min. - po podaniu Marcina Kobierskiego pięknego gola w okienko zdobył Sylwester Pawlak - 0:1!

23 min. - gol wyrównujący autorstwa Mateusza Karaszyńskiego - 1:1;

34 min. - strzał Roberta Jareckiego przeleciał nad bramką TS;

41 min. - bramka dla Janiszewic - Mateusz Suchański - 2:1!

44 min. - kolejny gola dla miejscowych - Artur Kanty - sensacja wisiała w powietrzu - 3:1!!!

53 min. - Robert Jarecki podał do Bartosza Krogulca - gol dla Juve - 3:2!

61 min. - Bartosz Krogulec podawał, a gola zdobył Piotr Kobierski 3:3!!!

66 min. - Juve atakowało - Mariusz Graczykowski asystował przy golu Roberta Jareckiego - 3:4!

76 min. - tym razem podawał Marcin Kobierski -Robert Jarecki znów pokonał bramkarza Janiszewic - 3:5!

83 min. - Piotr Kobierski podał do swego brata Marcina, który musiał przecież zdobyć swego gola - 3:6 - sensacji nie było!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Pipczyński, Graczykowski (k), Bednarek, Zabielski (od 46 min. Sulgan) - Jarecki (od 87 min. Filip Krystek), Piotr Kobierski (od 78 min. Młotkiewicz), Paprota, Pawlak - Krogulec, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Pawlak. Sędziował Błażej Pietrzak. Widzów około 50, w tym za Juve około 20.

W następnej kolejce, w niedzielę 28 kwietnia o godzinie 17.00 Jutrzenka podejmować będzie Masłowice. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol. Serdecznie zapraszamy!