XX kolejka: LZS Brąszewice - Jutrzenka Warta 1:2 (1:0)
Gole Kobiego, Juve liderem! Nowe stroje i ... autobus!

13 kwietnia 2019 22:19

W bardzo ważnym meczu wyjazdowym, na gorącym terenie w Brąszewicach, w sobotę 13 kwietnia Jutrzenka po pełnym dramaturgii spotkaniu wygrała po golu "Kobiego" w ostatniej minucie 2:1!!! A że punkty w remisowym meczu w Sulmierzycach stracili Czarni - Jutrzenka została liderem tabeli! To piąte kolejne zwycięstwo Juve wiosną w pięciu meczach! Takiej passy nie mieliśmy dawno! Nasi piłkarze zagrali w nowych strojach firmy Syntho Agro i jak widać okazały się szczęśliwe! Ponadto tego dnia nasi futboliści podróżowali autobusem oklejonym naszym logo i nazwą klubu! Działo się wiele w naszym klubie! Jutrzenka od roku nie przegrała meczu w lidze!

Relacja z meczu w Brąszewicach:

3 min. - piękny wolej Piotra Kobierskiego - parada bramkarza równie udana;

5 min. - strzał głową Marcina Kobierskiego - znów górą bramkarz;

22 min. - zagranie ręką obrońcy Brąszewic w polu karnym - rzut karny - strzał Roberta Jareckiego - bramkarz obronił na słupek - nadal bez goli!!!

26 min. - strzał Emiliana Sulgana minął słupek bramki gospodarzy;

35 min. - strzał zawodnika Brąszewic - piłka minęła naszą poprzeczkę;

37 min. - znów groźnie pod naszą bramką - strzał zawodnika miejscowych minął nasz słupek;

45 min. - zagranie wzdłuż naszej bramki zamknął zawodnik Brąszewic - gol z bliska - 1:0!!!

55 min. - strzał Marcina Kobierskiego - niestety nad bramką;

65 min. - strzał z rzutu wolnego - obronił nasz Michał Chachuła;

66 min. - strzał głową Wiktora Bednarka - piłka minęła słupek;

70 min. - strzał głową Roberta Jareckiego - piłka minęła okienko bramki gospodarzy;

71 min. - w sytuacji sam na sam Przemysław Czarnecki przegrywa pojedynek z naszym bramkarzem!;

78 min. - Emilian Sulgan posłał w bój Marcina Kobierskiego - piękne uderzenie - piłka odbija się jeszcze od poprzeczki - 1:1!!!

80 min. - strzał snajpera Brąszewic - Czarneckiego - obok naszego słupka;

84 min. - strzał Emilian Sulgana - bramkarz obronił;

87 min. - szansa Marcina Kobierskiego - akcję mógł skończyć Dominik Młotkiewcz - jednak nie zmieścił piłki w siatce;

90 min. - sprytnie rozegrany rzut wolny przez Juve - Sylwester Pawlak podał do Marcina Kobierskiego i ten zapewnił nam trzy punkty - 1:2!!!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Paprota, Bednarek, Graczykowski (k), Pawlak - Jarecki, Pipczyński, Piotr Kobierski, Sulgan - Krogulec (od 66 min. Młotkiewicz), Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Krogulec. Sędziował Marcin Szulc. Widzów około 80, w tym za Juve 16.

W następnej kolejce, w Wielką Sobotę 20 kwietnia o godzinie 15.00 zagramy w Janiszewicach.