XVIII kolejka: Piast Błaszki - Jutrzenka Warta 2:4 (0:3)
Wygrane derby, dwie bramki Kobiego!

01 kwietnia 2019 08:51

W meczu derbowym, w niedzielę 31 marca Jutrzenka wygrała w Błaszkach z Piastem 4:2. Do przerwy Juve prowadziło 3:0 po golach Marcina Kobierskiego w 24 i 44 minucie (podawał Mariusz Graczykowski) i Dominika Młotkiewicza w 40 minucie (asysta Macieja Dudka). Gdy po przerwie w 48 minucie po podaniu Piotra Kobierskiego gola zdobył Robert Jarecki było pewne, że Juve wygra ten mecz. Potem dwa gole zdobył były gracz Jutrzenki - Adrian Sroczyński i mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Juve. Jutrzenka nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli, bo swój mecz wygrali Czarni.

Skład Jutrzenki: Chachuła - Paprota, Bednarek, Graczykowski (k), Zabielski - Jarecki, Dudek, Piotr Kobierski, Pawlak - Młotkiewicz (od 86 min. Sulgan), Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Bednarek. Sędziował Paweł Szandała. Widzów około 200, w tym za Juve około 60.

W następnej kolejce, w sobotę - 6 kwietnia o godzinie 16.00 Jutrzenka podejmować będzie MLKS Konopnicę. Nadal można będzie nabyć karnet na rundę wiosenną. Teraz już w cenie 25 zł za sześć meczów, które pozostały do końca sezonu w Warcie.