XV kolejka: Unia Sulmierzyce - Jutrzenka Warta 1:1 (1:0)
Brąszewice mistrzem jesieni! Juve zagra w halówce!

11 listopada 2018 12:11

W meczu ostatniej kolejki sieradzkiej klasy okręgowej w sobotę, 10 listopada Jutrzenka zremisowała w Sulmierzycach z Unią 1:1. Nasz remis i wygrana Brąszewic w Rząśni sprawiły, że Juve skończyło jesień na III miejscu, a mistrzem zostały Brąszewice! Tym samym zagramy w sieradzkiej halówce - 19 stycznia. Przed rundą wiosenną mamy tylko dwa punkty straty do liderów więc spokojnie możemy myśleć o walce o awans!

Relacja z meczu w Sulmierzycach:

14 min. - strzał z rzutu wolnego Marusza Graczykowskiego - tuż nad bramką;

19 min. - po akcji Roberta Jareckiego strzelał Maciej Dudek - bramkarz obronił;

31 min. - po rzucie wolnym gola głową zdobył zawodnik Unii - 1:0;

35 min. - świetna sytuacja Unii - piłka minęła nasze okienko;

52 min. - okazja Roberta Jareckiego - bramkarz obronił instynktownie;

71 min. - strzał Emiliana Sulgana - bramkarz obronił;

74 min. - po podaniu Piotra Kobierskiego ładnym strzałem z pola karnego popisał się Emilian Sulgan - 1:1!!!;

82 min. - strzał przewrotką Macieja Dudka - bramkarz obronił;

88 min. - po świetnej akcji Dominika Młotkiewicza - Maciej Dudek w idealnej sytuacji strzelił tuż obok słupka!;

92 min. - strzał Macieja Dudka - bramkarz obronił instynktownie!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Pipczyński, Bednarek, Graczykowski (k), Zabielski - Korski (od 64 min. Sulgan), Kobierski, Paprota, Jarecki - Młotkiewicz, Dudek. Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Graczykowski. Sędziował Patryk Kamyk. Widzów około 50, w tym za Juve 10.