XII kolejka: Jutrzenka - Słowian Dworszowice 4:0 (2:0)
XI kolejka: Warta II Działoszyn - Jutrzenka Warta 1:6 (0:1)

15 października 2018 08:23

W meczu XII kolejki, w sobotę 20 października Jutrzenka pewnie wygrała przed własną publicznością ze Słowianem Dworszowice 4:0. Gole dla Juve zdobywali: w 28 miuncie strzałem głową Wiktor Bednarek po podaniu Mariusza Graczykowskiego; w 39 minucie po strzale samobójczym; w 58 minucie Maciej Dudek po podaniu Roberta Jareckiego oraz ponownie Dudek w 82 minucie po podaniu Piotra Kobierskiego.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Silva da Cruz (od 63 min. Pipczyński), Bednarek, Graczykowski (k), Zabielski - Młotkiewicz (od 50 min. Krogulec), Dudek, Kobierski, Jarecki (od 81 min. Pałucki) - Sajda (od 23 min. Sulgan), Korski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Jarecki, Bednarek. Sędziował Błażej Pietrzak. Widzów około 100.

W następnej kolejce, w sobotę 27 października o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Zduńskiej Woli z MKS-em.

W meczu XI kolejki 13 października Jutrzenka pewnie wygrała w Działoszynie z rezerwami Warty 6:1. Gole dla Juve zdobywali: Piotr Sajda w 20, 60 (podawał Dominik Młotkiewicz) i 77 minucie  (to już 255 gol Sajdiego w barwach Juve!!!), Maciej Dudek w 53 (podawał Piotr Sajda) i 85 minucie (znów podawał Piotr Sajda) oraz Emilian Sulgan w 66 minucie (podawał do Dominik Młotkiewicz). Tym zwycięstwem Juve awansowało na drugie miejsce w tabeli.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Da Silva, Graczykowski (k), Kobierski, Zabielski - Młotkiewicz, Dudek, Pałucki, Jarecki - Korski (od 55 min. Sulgan), Sajda (od 85 min. Orszulak). Trener Michał Łochowski. Widzów około 50, w tym za Juve 8.