XXI turniej "Dzikich Drużyn" w sobotę 25 sierpnia o g.10.00!
III kolejka: Jutrzenka Warta - Piast Błaszki 1:1 (0:0)

18 sierpnia 2018 15:02

Już w najbliższą sobotę, 25 sierpnia od godziny 10.00 na naszym stadonie odbędzie się XXI turniej "Dzikich Drużyn". Wszystkich adeptów futbolu zapraszamy do udziału w tej imprezie pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Warta - pana Jana Serafińskiego. Gramy w czterech kategoriach wiekowych: 7-10, 11-14, 15-18 lat i open. Zespół może liczyć od 5 do 8 zawodników. Zapisy do piątku u pani Małgorzaty Kłys (tel. 691 724 228) i Huberta Kamoli (tel. 697 629 906). Dla wszystkich uczestników czekają cenne nagrody!

W meczu III kolejki, w niedzielę 19 sierpnia Jutrzenka podejmowała w derbach regionu Piasta Błaszki remisując 1:1! W meczu zagrał po raz pierwszy w naszych barwach Brazylijczyk- Michael Sulivan Silva da Cruz! Jednak nie był to pierwszy obcokrajowiec w Juve. Kilka lat wcześniej grał przecież u nas również Brazylijczyk - Fabiano Valente! Oby Mike (taki ma pseudonim w Juve) zapisał się równie dobrze  w naszej historii jak popularny Fabi! Na meczu wydany został nowy - 200 w historii - numer Juve gol! A na trybunach zespół gości dopingował... Mariusz Stępiński, który wczoraj strzelił gola Juventusowi w Serie A!!!

Relacja z meczu:

7 min. - po akcji Roberta Jareckiego z bliska nad bramką strzelił Piotr Kobierski!!!

14 min. - Maciej Dudek z pola karnego strzelił w poprzeczkę;

37 min. - strzał głową Piotra Kobierskiego przeleciał nad poprzeczką;

38 min. - groźny strzał zawodnika Piasta z trudem obronił Tomasz Kwiatkowski;

53 min. - strzał Roberta Jareckiego - obronił bramkarz gości;

55 min. - Dominik Młotkiewicz strzelił z bliska w słupek;

58 min. - strzał Roberta Jareckiego minął słupek!;

61 min. - strzał Piotra Kobierskiego z 16 metrów tuż nad bramką;

64 min. - po kontrze gości gola zdobył z bliska Bartosz Maraszek - 0:1!;

88 min. - po dośrodkowaniu Dominika Młotkiewicza gola głową zdobył Piotr Kobierski - 1:1.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Pipczyński, Bednarek, Graczykowski (k), Zabielski - Silva da Cruz (od 46 min. Młotkiewicz), Paprota, Krogulec, Jarecki - Kobierski, Dudek. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Zabielski, Paprota. Widzów około 300 (biletów sprzedano 131). Sędziował Damian Badziak.

W następnej kolejce w niedzielę 26 sierpnia o godzinie 11.00 Jutrzenka zagra w Konopnicy.