XXX kolejka: Słowian Dworszowice - Jutrzenka 1:5 (1:0)
Strefa kibica na stadionie Juve!

18 czerwca 2018 08:41

W ostatnim meczu sezonu nasi piłkarze wygrali w Dworszowicach ze Słowianem 5:1 mimo, że do przerwy gospodarze prowadzili po... samobójczym golu Dominika Młotkiewicza. W drugiej połowie strzelali już tylko nasi zawodnicy: Piotr Kobierski-2, Maciej Dudek, Emilian Sulgan i Marcin Kosecki. Porażka sprawiła, że Słowian opuścił naszą ligę, a Juve ostatecznie z dwoma punktami straty zajęło II miejsce w klasie okregowej. Niestety tylko mistrz awansował do IV ligi.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kałuziński, Graczykowski (k), Bednarek, Jagieła - Kosecki, Kobierski, Nowak (od 60 min. Sulgan), Młotkiewicz - Dudek, Sajda. Trener Michał Łochowski.

W najbliższą niedzielę w ramach Dni Warty na naszym stadionie z okazji meczu Polska - Kolumbia utworzona zostanie strefa kibica. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnego kibicowania naszym piłkarzom! Do dyspozycji kibiców będą dwa duże telebimy i całe trybuny naszego stadionu! Emocji na pewno nie zabraknie, bo całe Dni Warty tego dnia będą odbywały się naszym obiekcie!