XVIII kolejka: Jutrzenka Warta - LZS Brąszewice 2:1 (2:0)
Udane święta dla kibiców Juve!

31 marca 2018 10:04

W meczu XVIII kolejki, w Wielki Piątek nasi piłkarze pokonali w Warcie Brąszewice 2:1. Tym samym sprawili, że naszym kibicom lepiej będzie smakować wielkanocne jajeczko, choć trzeba przyznać, że mecz nie stał na najwyższym poziomie. W drugiej połowie nasi fani drżeli o końcowy wynik, gdy goście zdobyli kontaktowego gola w 60 min. W barwach Juve zadebiutował Dominik Jagieła z Warty Sieradz. Mecz został poprzedzony minutą ciszy pamięci zmarłego niedawno wiernego fana Juve - Henryka Kony. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol.

Gole dla Juve zdobywali:

w 4 min. Damian Rymarski po podaniu Roberta Jareckiego;

w 45 min. Kacper Jezierski po podaniu Marcina Nowickiego.

W 30 min. Piotr Kobierski strzałem z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę.

Skład Jutrzenki: Adamski - Nowicki, Bednarek (od 46 min. Wolny), Graczykowski (k), Jagieła - Jarecki, Kobierski, Rymarski (od 35 min. Dudek), Kosecki (od 73 min. Nowak) - Jezierski, Sajda. Trener Michał Łochowski. Sędziował Mateusz Janecka. Widzów ponad 100 (biletów sprzedano 54, karnetów 8). W sumie nasi fani posiadają 32 karnety na rundę wiosenną.

W następnej kolejce, w niedzielę 8 kwietnia o godzinie 16.00 Jutrzenka podejmować będzie LKS Zapole.