XII kolejka: KS Karsznice - Jutrzenka Warta 2:3 (1:2)
W niedzielę o 14.00 derby z Piastem Błaszki!

30 października 2017 08:39

W meczu XII kolejki Jutrzenka wygrała 28 października w Karsznicach 3:2. Gole dla Juve zdobywali: Piotr Kobierski w 15 min. po podaniu Artura Nowaka, Robert Jarecki w 27 minucie oraz Mariusz Graczykowski w 74 minucie po ładnym uderzeniu z dalszej odległości.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kałuziński, Wolny, Graczykowski (k), Nowicki (od 77 min. Bednarek) - Nowak (od 65 min. Nowacki), Dudek, Rymarski (od 85 min. Sulgan), Kosecki - Kobierski, Jarecki. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Dudek, Graczykowski. Widzów około 50, w tym za Juve 7. Sędziował Damian Badziak.

W meczu XIII kolejki w niedzielę 5 listopada o godzinie 14.00 Jutrzenka w meczu derbowym podejmować będzie Piasta Błaszki. Prosimy wszystkich kibiców o przynoszenie zużytych baterii i wrzucanie do specjalnych pudełek na naszym stadionie.