Puchar Polski: Jutrzenka Warta - Unia Sulmierzyce 6:0 (3:0)
IX kolejka: Jutrzenka Warta - MLKS Konopnica 0:1 (0:1)

10 października 2017 08:02

W meczu V rundy okręgowego Pucharu Polski Jutrzenka 11 października wygrała w Warcie z Unią Sulmierzyce 6:0 (3:0). Gole dla Juve zdobywali: w 25 minucie Robert Jarecki po podaniu Piotra Kobierskiego; w 30 minucie Emilian Sulgan po podaniu Artura Nowaka; w 45 minucie ładnym uderzeniem z 16 metrów Robert Jarecki; w 64 minucie z rzutu karnego Artur Wolny po faulu na Robercie Jareckim; w 77 minucie ponownie z rzutu karnego Artur Wolny po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika gości; w 81 minucie Robert Jarecki po podaniu Piotra Sajdy!

W ostatniej rundzie na szczeblu okręgu Jutrzenka zagra 25 października (środa) o godzinie 15.00 w Warcie z LKS Kwiatkowice. W drugiej parze Pogoń Zduńska Wola zagra z Wartą Sieradz. Zwycięzcy tych meczów zagrają wiosną w ćwierćfinale województwa łódzkiego!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kałuziński, Bednarek, Wolny, Nowicki - Nowak (od 60 min. Nowacki), Rymarski (od 46 min. Dudek), Kobierski (od 46 min. Graczykowski), Sulgan - Jarecki (k), Młotkiewicz (od 46 min. Sajda). Trener Michał Łochowski. Widzów około 50 (biletów sprzedano 20). Sędziował Tomasz Majkowski.

W meczu IX kolejki Jutrzenka 7 października niespodziewanie przegrała w Warcie z Konopnicą 0:1. Jedyny gol padł w 9 min.  z rzutu karnego, po faulu Wiktora Bednarka. Juve stworzyło kilka wyśmienitych okazji, ale strzały Maciej Dudka, Piotra Kobierskiego i Marcina Nowickiego nie znalazły drogi do siatki. W dodatku w końcówce meczu goście grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla jednego z zawodników MLKS-u, ale Juve nie wykorzystało tej przewagi. To pierwsza przegrana Juve na własnym stadionie w tym sezonie.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki, Graczykowski (k), Wolny, Bednarek - Jarecki, Dudek, Rymarski (od 68 min. Młotkiewicz), Kobierski, Kosecki (od 60 min. Sulgan) - Nowacki (od 60 min. Nowak). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Nowicki, Jarecki. Widzów około 100. Sędziował Łukasz Tomczyk.

W sobotę (14 października) o godzinie 15.00 w ramach 10 kolejki Jutrzenka zagra w Wieluniu z WKS-em.