I kolejka: Unia Sulmierzyce - Jutrzenka Warta 2:1 (1:1)
Niespodziewana porażka Juve!!!

10 sierpnia 2017 09:56

W meczu I kolejki, w sobotę 12 sierpnia Jutrzenka rozpoczęła zmagania w klasie okręgowej. W meczu wyjazdowym zagraliśmy z Unią Sulmierzyce przegrywając 1:2. Juve pozyskało aż 9 nowych piłkarzy, a z klubu odeszła ponad połowa kadry z minionego sezonu. Z nowych twarzy w klubie mamy pięciu młodzieżowców z Warty Sieradz, doświadczonego Piotra Kobierskiego też z Warty Sieradz, Emiliana Sulgana z Kobierzycka oraz Dawida Wierzbickiego i Marcina Nowickiego (powrót z wypożyczenia do Piasta Błaszki). Nowym trenerem zespołu został pan Michał Łochowski - również z Warty Sieradz. Kadra na dzień dzisiejszy liczy 18 zawodników, ale to akurat może się jeszcze zmienić, bo okno transferowe kończy się 31 sierpnia. Czy Juve w tym składzie stać na awans? Zobaczymy po pierwszych pięciu kolejkach!

W pierwszym meczu Juve prowadziło po golu Dominika Młotkiewicza z 16 min. (podawał Artur Nowak). Niestety jeszcze do przerwy Unia wyrównała, a po przerwie zdobyła zwycięskiego gola.

Skład Jutrzenki: Adamski (od 46 min. Kwiatkowski) - Szcześ (od 70 min. Bednarek), Graczykowski (k), Wolny, Kałuziński - Jarecki, Kobierski, Rymarski, Kosecki - Młotkiewicz (od 70 min. Sulgan), Nowak (od 59 min. Dudek). Trener Michał Łochowski. Żółta kartka - Graczykowski. Widzów około 100, w tym za Juve 4.

Pierwszy mecz w Warcie odbędzie sie 19 sierpnia (sobota), godzina 17.00. Jutrzenka podejmować będzie GLKS Strzelce Wielkie. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol! Serdecznie zapraszamy!