XXXVIII kolejka: Jutrzenka Warta - Warta Dział. 0:1 (0:0)
XXXVII kolejka: Włókniarz Zelów - Jutrzenka Warta 0:0

16 czerwca 2017 09:37

W ostatnim meczu w IV lidze Juve w sobotę, 17 czerwca przegrało z Wartą Działoszyn tracąc gola w doliczonym czasie gry! Smutne było więc pożegnanie z kibicami. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol.

Relacja z tego meczu:

6 min. - Tomasz Kwiatkowski broni silny strzał zawodnika gości;

9 min. - Adrian Marcioch w dogodnej sytuacji strzelił nad poprzeczką;

30 min. - Tomasz Kwiatkowski broni strzał z 16 metrów;

35 min. - po akcji Oktawiana Maliszewskigo głową strzelał Dominik Młotkiewicz - obok bramki;

42 min. - Oktawian Maliszewski strzelił tuż obok słupka;

48 min. - Tomasz Kwiatkowski broni w sytuacji sam na sam;

55 min. - strzał Piotra Przezaka - nad bramką;

57 min. - Adrian Marcioch trafił w boczną siatkę;

68 min. - Mariusz Graczykowski z wolnego trafił w bramkarza;

85 min. - lob Oktawiana Maliszewskiego z połowy boiska minął słupek!;

90 min. - Adrian Marcioch z metra nie trafił do siatki!;

90 min. - Arkadiusz Porochnicki ładnym uderzeniem pokonał naszego bramkarza - 0-1!

Skład Jutrzenki - Kwiatkowski - Wasilewski, Graczykowski (k), Jurga, Miller - Przezak, Stasiak (od 87 min. Kowalczyk), Rymarski, Maliszewski - Młotkiewicz, Marcioch. Trener Łukasz Bartczak. Żółte kartki - Stasiak, Jurga. Sędziował Mateusz Janecka (Sieradz). Widzów 50, biletów sprzedano 21.

W środowym meczu XXXVII kolejki IV ligi Jutrzenka zremisowała w Zelowie z Włókniarzem 0:0. Ten wynik przesądził nasz spadek do klasy okręgowej.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Przezak, Graczykowski (k), Wolny, Armatys - Kosecki, Dudek, Rymarski, Maliszewski - Młotkiewicz (od 58 min. Wasilewski), Marcioch (od 58 min. Sajda). Trener Łukasz Bartczak. Sędziował Mateusz Anielak. Żółte kartki: Armatys, Dudek, Kosecki. Widzów około 50, w tym za Juve 3.