XXXV kolejka Zawisza Pajęczno - Jutrzenka Warta 1-4 (0-1)
XXXIV kolejka: Jutrzenka Warta - Zjednoczeni S. 1:5 (0:4)

01 czerwca 2017 08:39

W meczu XXXV kolejki Jutrzenka wygrała w Pajęcznie z Zawiszą 4-1 zachowując jeszcze szanse utrzymania w IV lidze!!! Gole dla Juve zdobywali - Dominik Młotkiewicz (28 min. - podawał Daniel Armatys), Oktawian Maliszewski (72 min.), Adrian Marcioch (85 min. - głową - podawał Damian Rymarski) i Daniel Armatys (90 min.).

Skład Jutrzenki - Pasiński - Przezak, Graczykowski, Wolny, Jarecki (k) (od 88 min. Jurga) - Kosecki (od 70 min. Sajda), Dudek, Rymarski, Maliszewski (od 75 min. Marcioch) - Młotkiewicz (od 82 min. Stasiak), Armatys. Trener Łukasz Bartczak. Żółte kartki - Armatys, Wolny. Widzów około 100.

W następnej kolejce Jutrzenka podejmuje Ner Poddębice. Termin spotkania nie został jeszcze potwierdzony.

W meczu ostatniej szansy nasi piłkarze przegrali w Warcie ze Zjednoczonymi Stryków wysokim wynikiem 1:5. Ten rezultat oznacza praktycznie spadek Jutrzenki do klasy okręgowej! Teoretycznie pozostały nam już tylko matematyczne szanse na pozostanie w IV lidze w następnym sezonie. Gola dla Jutrzenki zdobył Robert Jarecki z rzutu karnego. Innym ważnym wydarzeniem IV ligi wczorajszego dnia był awans do III ligi Warty Sieradz po wygranej w Skierniewicach z Unią 4:1.

Relacja z meczu Jutrzenki:

8 min. - gola dla gości zdobył Marcin Pieńkowski - 0:1;

14 min. - gol dla gości - Sebastian Balcerek - 0:2;

15 min. - znów Sebastian Balcerek - 0:3;

17 min. - kolejny gol dla gości - Karol Chmielewski - 0:4;

26 min. - Balcerek trafił w nasz słupek;

28 min. - Kacper Jezierski strzelił nad bramką;

33 min. - Jakub Pasiński obronił w sytuacji sam na sam;

37 min. - Marcin Kosecki trafił w boczną siatkę;

41 min. - strzał Kacpra Jezierskiego z bliska - niestety nad poprzeczką;

58 min. - strzał Daniela Armatysa - bramkarz obronił;

60 min. - Daniel Armatys trafił w słupek, a dobitka Adriana Marciocha do pustej bramki minęła słupek!;

64 min. - Dominik Młotkiewicz trafił w słupek;

75 min. - strzał głową Dominika Młotkiewicza minął bramkę;

80 min. - faulowany Adrian Marcioch w polu karnym - gola z 11 metrów zdobył Robert Jarecki - 1:4;

88 min. - Daniel Armatys strzelił minimalnie obok słupka;

89 min. - gol dla gości - 1:5;

Skład Jutrzenki: Pasiński - Przezak, Rymarski, Wolny, Jarecki (k) - Kosecki (od 46 min. Młotkiewicz), Stasiak (od 74 min. Miller), Armatys, Jezierski (od 65 min. Wasilewski) - Sajda (od 78 min. Jurga), Marcioch. Trener Łukasz Bartczak. Sędziował Adam Dolny (Łódź).