XXIX kolejka: Jutrzenka - Zjednoczeni Bełchatów 0:2 (0:1)
Nie zasłużyli na porażkę!

03 maja 2017 13:39

W meczu XXIX kolejki Jutrzenka grała ze Zjednoczonymi Bełchatów i mimo dobrej postawy i wielu dogodnych sytuacji to goście wywieźli z Warty 3 punkty! Szkoda. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol!

Relacja z tego meczu:

6 min. - strzał Stefana Potockiego - bramkarz obronił;

8 min. - Jakub Pasiński obronił w sytuacji sam na sam;

14 min. - znów strzelał Stefan Potocki - bramkarz znów górą;

28  min. - strzelał... Stefan Potocki - nad bramką;

30 min. - strzał Oktawiana Maliszewskigo - tuż obok słupka;

43 min. - głową gola zdobył Konrad Niedzielski;

44 min . - bramkarz obronił strzał głową Adriana Marciocha, a dobitkę Piotra Sajdy z linii wybił bramkarz!

51 min. - Adrian Marcioch trafił w poprzeczkę!;

62 min. - strzał Stefana Potockiego - bramkarz obronił;

74 min. - silne uderzenie Kacpra Jezierskiego - znów bramkarz gości lepszy!;

77 min. - z bliska uderzał Adrian Marcioch - bez gola niestety;

86 min. - drugą bramkę dla gości strzela Damian Grzejda w sytuacji sam na sam;

Skład Juve: Pasiński - Przezak, Graczykowski, Wolny, Jarecki - Potocki (k), Armatys (od 80 min Kosecki), Dudek, Maliszewski (od 87 min. Wasilewski) - Sajda (od 55 min. Jezierski), Marcioch (od 87 min. Młotkiewicz). Trener Łukasz Bartczak. Żółte kartki: Jarecki, Przezak, Dudek, Marcioch.

Sędziował Paweł Malec (Łódź). Widzów około 150, biletów sprzedano 70.

W następnej kolejce, w niedzielę 14 maja o godzinie 12.00 Jutrzenka zagra w Bełchatowie z rezerwami GKS-u.

W meczu XXVIII kolejki w środę, 3 maja Jutrzenka zremisowała w Kwiatkowicach z LKS-em 1:1. Gola dla Jutrzenki w 56 min. zdobył Stefan Potocki - podawał Oktawian Maliszewski.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Przezak, Graczykowski, Wolny, Jarecki - Maliszewski, Dudek, Rymarski, Potocki (k) (od 87 min. Armatys) - Jezierski (od 65 min. Rafał Różycki), Marcioch. Trener Łukasz Bartczak. Żółte kartki: Rymarski, Dudek, Maliszewski. Widzów około 100, w tym za Juve ponad 30. Sędziował Tomasz Lewandowski (Piotrków Trybunalski).