XXV kolejka: Jutrzenka Warta - Unia Skierniewice 2:3 (0:3)
Łukasz Bartczak trenerem Juve! Oj, działo się w Warcie!

11 kwietnia 2017 20:21

W Wielki Piątek podejmowaliśmy Unię Skierniewice. Niestety przegraliśmy wyraźnie pierwszą część gry i mimo strzelenia na początku drugiej połowy dwóch goli, nie udało się zdobyć choćby punktu. Na ławce trenerskiej naszego klubu debiutował dziś Łukasz Bartczak, który zastąpił Piotra Bajdziaka. W końcówce było bardzo nerwowo, a sędzia pokazał aż trzy czerwone kartki i powinien podyktować karnego dla Juve! Niestety jego gwizdek milczał! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, wkrótce dostępny na naszej stronie!

Relacja z tego meczu:

3 min. - po faulu w polu karnym Roberta Jareckiego rzut karny, którego na gola zamienił Kamil Łojszczyk - 0:1;

25 min. - strzał Kacpra Jezierskiego przeleciał nad poprzeczką;

27 min. - ładne uderzenie Oktawiana Maliszewskiego minęło minimalnie poprzeczkę bramki gości;

31 min . - po rzucie wolnym Kamil Sabiłło strzałem głową strzelił drugiego gola dla gości - 0:2;

40 min. - Tomasz Kwiatkowski odbił przed siebie strzał zawodnika Unii - do siatki trafił Krystian Szambelan - 0:3!;

45  min. - sytuacji sam na sam nie wykorzystał Adrian Marcioch!;

46 min. - Tomasz Kwiatkowski broni w sytaucji sam na sam;

48 min. - po podaniu Kacpra Jezierskiego Oktawian Maliszewski wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem - 1:3;

50 min. - po podaniu Marcina Koseckiego drugiego gola dla Juve zdobył Adrian Marcioch!!! - 2:3;

52 min. - Mariusz Graczykowski wybił piłkę z linii bramkowej!;

60 min. - sytuacji sam na sam nie wykorzystał Oktawian Maliszewski;

73 min. - goście grają w dziesiątkę po czerwonej kartce dla ich bramkarza (odbił rękoma piłkę poza polem karnym);

90 min. - zamieszanie w polu karnym gości - w poprzeczkę z rzutu wolnego trafił Robert Jarecki, chwilę potem zagranie ręką w polu karnym gości, sędzia karnego nie odgwizdał.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kosecki, Graczykowski (od 90 min. Kowalczyk), Wolny (od 84 min. Młotkiewicz), Jarecki - Dudek (od 69 min. Rymarski), Stasiak - Jezierski, Maliszewski, Potocki (k) - Marcioch. Trener Łukasz Bartczak. Żółte kartki: Jarecki, Wolny, Graczykowski, Kosecki - dwie. Czerwone: Kosecki - 90 min. - dwie żółte, Kwiatkowski - 90 min. za popchnięcie sędziego!

Sędziował Patryk Adamczyk (Łódź). Widzów ponad 100, biletów sprzedano - 71.

W następnej kolejce, w sobotę 22 kwietnia o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Kutnie.