XXI kolejka: Jutrzenka - Polonia Piotrków Tryb. 2:1 (1:0)
Punkty cieszą, gra trochę mniej! Gorąco na trybunach!

19 marca 2017 09:47

W meczu XXI kolejki w niedzielę 19 marca Jutrzenka podejmowała Polonię Piotrków Trybunalski. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol. Wkrótce dostępny na naszej stronie. W nim m.in. wywiad z trenerem Widzewa - Przemysławem Cecherzem! Kibice mogli nabywać karnety na rundę wiosenną (dziewięć meczów) w cenie 35 zł. Po tym meczu Jutrzenka awansowała na XVII miejsce.

Relacja z tego meczu:

15 min. - bez sytuacji bramkowych;

27 min. - po rzucie wolnym strzał głową zawodnika gości - nasz bramkarz obronił;

33 min. - strzał z dystansu Kacpra Jezierskiego - obok bramki;

40 min. - strzał zawodnika gości - nad bramką;

41 min. - po podaniu Macieja Dudka gola dla Juve zdobył Kacper Jezierski;

49 min. - po ładnej akcji Juve z pola karnego strzelał Adrian Marcioch - bramkarz obronił na rzut rożny;

55 min. - strzał z dystansu Macieja Dudka - bramkarz obronił;

57 min. - strzał głową Adriana Marciocha - bramkarz obronił;

64 min. - strzał zawodnika gości -nasz bramkarz obronił;

71 min. - strzał głową Piotra Sajdy - obok bramki;

72 min. - po rzucie rożnym obrońcy wybili piłkę - strzał z 20 metrów Stefana Potockiego trafił w okienko bramki gości - 2:0!;

75 min. - strzał z dystansu Stefana Potockiego - tuż obok słupka;

80 min. - małe zamieszanie na trybunach, przeniosło się na pobliską ulicę. Wulgarni fani Polonii zostali "wyproszeni" z naszych trybun! Interweniowała policja.

82 min. - gol z karnego dla gości 2:1 - Adrian Malicki;

86 min. - słupek ratuje Jutrzenkę!

Skład Jutrzenki: Kowalczyk - Kosecki, Graczykowski, Miller, Jarecki - Dudek, Maliszewski (od 89 min. Jurga), Jezierski (od 46 min. Rymarski) - Potocki (k) (od 77 min. Młotkiewicz), Marcioch (od 69 min. Sajda), Przezak. Trener Piotr Bajdziak. Żółte kartki: Dudek, Maliszewski.

Sędziował: Mateusz Anielak (Łódź). Widzów około 150, w tym za Polonią 18. Biletów sprzedano 74, karnetów 4.

W następnej kolejce, w sobotę 25 marca o godzinie 15.00 zagra w Rzgowie z Zawiszą.