XVIII kolejka: Jutrzenka Warta - Włókniarz Zelów 1:1 (0:1)
Nie pożegnali się z kibicami wygraną!

20 listopada 2016 13:45

W ramach XVIII kolejki IV ligi Jutrzenka w niedzielę 20 listopada podejmowała Włókniarza Zelów remisując 1:1. Był to ostatni mecz w tym roku na naszym stadionie.

Relacja z tego meczu:

2 min. - dogodna akcja Juve, jedna ani Dominik Młotkiewicz ani Daniel Armatys nie zdołali strzelić do bramki;

4 min. - strzał gości z dystansu - Tomasz Kwiatkowski z trudem obronił;

11 min. - groźna akcja gości - na szczęście zawodnik Włókniarza spudłował;

13 min. - kontra gości - Kamil Bendkowski z bliska pokonał naszego bramkarza - 0:1;

19 min. - strzał gości - minął naszą bramkę;

28 min. - strzał zawodnika gości - nad naszą bramką;

34 min. - kolejna akcja gości - po obronie Tomasza Kwiatkowskiego piłka trafiła w słupek;

43 min. - faulowany w polu karnym Dominik Młotkiewicz - sędzia nie gwizdnął - strzał Macieja Dudka - daleko od bramki;

50 min. - strzał z rzutu wolnego gości - Tomasz Kwiatkowski obronił;

53 min. - strzał Stefana Potockiego obronił bramkarz;

57 min. - strzał Piotra Sajdy minął słupek bramki gości;

73 min. - faulowany Dominik Młotkiewicz - piękne uderzenie z rzutu wolnego Daniela Armatysa - 1:1!;

90 min. - doskonała sytuacja dla Juve, jednak strzał naszego zawodnika minimalnie minął słupek bramki gości!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Sajda (od 85 min. Maliszewski), Graczykowski, Wolny, Jarecki - Rymarski, Dudek (od 85 min. Przezak), Korona - Armatys (od 75 min. Rafał Różycki), Młotkiewicz (od 75 min. Wasilewski), Potocki (k). Trener Piotr Bajdziak. Żółte kartki: Wolny, Potocki.

Sędziował Marcin Sęczek (Skierniewice). Widzów około 100, biletów sprzedano 56.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej, w sobotę 26 listopada o godzinie 13.00 Jutrzenka zagra w Działoszynie z Wartą.