XVII kolejka: Ner Poddębice - Jutrzenka Warta 5:2 (1:1)
Zdziesiątkowane Juve nie dało rady Nerowi!

12 listopada 2016 13:17

W meczu XVII kolejki Jutrzenka w sobotę 12 listopada grała w Byczynie z Nerem przegrywając 2:5. Niestety osłabione Juve (za kartki nie zagrali Kacper Korona i Mariusz Graczykowski, a kontuzjowany jest Kacper Jezierski) znów kończyło w dziesiątkę po niesłusznej  wg nas drugiej żółtej kartce dla Marcina Koseckiego w 62 min.! Juve grając w osłabieniu walczyło i nawet zdobyło kontaktowego gola, ale w końcówce Ner dobił nas zdobywając gole z kontry!

Relacja z tego meczu:

5 min. - Adam Konieczny strzałem głową trafił w słupek;

13 min. - po rzucie wolnym piłkę zgrał Dominik Młotkiewicz - Stefan Potocki ładnym strzałem z bliska dał nam prowadzenie! - 0:1;

20 min. - strzał zawodnika gospodarzy - Tomasz Kwiatkowski obronił;

21 min. - strzał z woleja Damiana Rymarskiego - bramkarz obronił;

28 min. - Adrian Filipek w sytuacji sam na sam strzela gola dla Neru - 1:1;

38 min. - strzał Stefana Potockiego obronił bramkarz - dobitka Roberta Jareckiego przeleciała nad bramką!;

42 min. - dobra sytuacja Neru - Tomasz Kwiatkowski szczęśliwie obronił;

44 min. - Tomasz Kwiatkowski obronił w sytuacji sam na sam;

45 min. - strzał z bliska zawodnika Neru - Kwiatkowski znów górą;

50 min. - Łukasz Dynel pokonał naszego bramkarza - 2:1;

52 min. - strzał z rzutu wolnego Macieja Dudka - bramkarz obronił;

62 min. - błąd sędziego - druga żółta i w sumie czerwona kartka dla Marcina Koseckiego!;

65 min. - strzał głową zawodnika Neru - uratował nas słupek;

70 min. - strzał z bliska - gola dla Neru zdobył Przemysław Różycki - 3:1;

77 min. - po akcji Piotra Sajdy - Rafał Różycki strzelił bramkę dla Juve - 3:2;

84 min. - po błędzie Macieja Dudka ponownie strzela Łukasz Dynel - 4:2;

86 min. - Strzał Wasilewskiego obronił bramkarz, kontra Neru, Dynel w sytuacji sam na sam strzela po raz trzeci w tym meczu - 5:2;

90 min. - min. strzał Rafała Różyckiego nad bramką;

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kosecki, Wasilewski, Wolny, Jarecki - Maliszewski (od 46  min. Rafał Różycki), Dudek, Rymarski (od 65 min. Tomasz Różycki) - Armatys, Młotkiewicz (od 74 min. Przezak), Potocki (k)(od 74 min. Sajda). Trener Piotr Bajdziak. Żółte kartki: Kosecki - dwie, Wolny. Czerwona kartka: Kosecki - 62 min. - dwie żółte.

Sędziował Rafał  Michalak (Skierniewice). Widzów około 100, w tym za Juve 12.

W następnej kolejce, w niedzielę 20 listopada o godzinie 13.30 Jutrzenka podejmować będzie Włókniarza Zelów. Serdecznie zaparszamy, bo będzie to ostatni mecz w Warcie w tym roku!