XVI kolejka: Jutrzenka Warta - Zawisza Pajęczno 4:3 (2:2)
Hat-trick "Młotka" dał trzy punkty Juve!!!

05 listopada 2016 13:38

W meczu XVI kolejki Jutrzenka podejmowała w Warcie Zawiszę Pajęczno wygrywając 4:3. Hat-tricka zdobył Dominik Młotkiewicz, a od 55 min. Juve grało w 10 po czerwonej kartce dla Stefana Potockiego!!! Na meczu wydany został nowy nmer Juve gol, wkrótce dostępny na naszej stronie.

Relacja z tego meczu:

11 min. - po podaniu z głębi pola Damiana Rymarskiego sytuację sam na sam wykorzystał Dominik Młotkiewicz - 1:0;

15 min. - gola dla gości zdobył Paweł Baraniak - 1:1;

21 min. - po podaniu Kacpra Korony - Dominik Motkiewicz płaskim strzałem dał prowadzenie Juve - 2:1;

23 min. - Stefan Potocki nie wykorzystał sytuacji sam na sam!;

43 min. - gol dla gości autorstwa Tomasza Królikowskiego - 2:2;

60 min. - Kacper Korona z bliska nie strzelił gola!;

61 min. - strzał Macieja Dudka - obronił bramkarz;

62 min. - po rzucie rożnym i strąceniu Dominika Młotkiewicza - strzał Daniela Armatytsa - 3:2!;

65 min. - po akcji Juve strzał w poprzeczkę Damiana Rymarskiego - dobitka - Dominik Młotkiewicz głową zdobył gola 4:2;

78 min. - strzał Rafała Różyckiego - bramkarz obronił;

81 min. - z bliska gola zdobył Paweł Baraniak - 4:3;

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kosecki, Graczykowski, Wolny, Sajda (od 67 min. R.Różycki) - Rymarski (od 80 min. Maliszewski), Dudek, Korona - Potocki (k), Młotkiewicz, Jezierski (od 50 min. Armatys). Trener: Piotr Bajdziak. Żółte kartki: Graczykowski, Potocki - dwie, Korona. Czerwona kartka: Potocki - 55 min. - dwie żółte.

Sędziował Tomasz Majkowski. Widzów około 100, biletów sprzedano 38.

W następnej kolejce, w sobotę 12 listopada o godzinie 13.00 Jutrzenka zagra w Byczynie z Nerem Poddębice.