Marek Przybył nie jest już trenerem Jutrzenki Warta!
VII kolejka: Jutrzenka Warta - KS Kutno 2:3 (2:2)

07 września 2016 16:44

Wbrew komunikatom mediów zarząd klubu wydał oświadczenie, w którym informuje, że od 7 września pan Marek Przybył przestał pełnić funkcję trenera Jutrzenki Warta. Powód? Brak wyników sportowych! Nowy trener zostanie powołany po VIII kolejce ligowej. Czwartkowy trening i sobotni mecz z ławki poprowadzi nowy zawodnik Juve - stoper Dominik Bednarczyk.

W meczu VII kolejki Jutrzenka 7 września podejmowała w Warcie beniaminka z Kutna przegrywając 2:3.

Relacja z tego meczu:

6 min.- groźna akcja gości - strzał z bliska zablokował Artur Wolny;

10 min. - strzał zawodnika Kutna z pola karnego obronił nasz Kamil Woźniak;

15 min. - po indywidualnej akcji Oktawian Maliszewski strzałem z 20 metrów  pokonał bramkarza gości Michała Sokołowicza - 1:0;

36 min. - po zamieszaniu w polu karnym Rafał Różycki płaskim uderzeniem z 11 metrów zdobył drugiego gola dla Juve - 2:0;

37 min. - groźna akcja gości - zablokowany przez naszych obrońców;

39 min. - strzał z 20 metrów Mariusza Jakubowskiego zaskoczył naszego bramkarza - 2:1;

40 min. - zawodnik gości z pola karnego strzelił tuż obok słupka;

43 min. - gola z bliska dla Kutna - Rafał Serwaciński - 2:2;

48 min. - strzał z pola karnego zawodnika gości - obok naszego słupka;

52 min. - strzał z 11 metrów Rafała Różyckiego tuż nad bramką;

60 min. - gol dla gości autorstwa Piotra Michalskiego - 2:3;

66 min. - strzał z bliska zawodnika gości - nasz bramkarz obronił;

71 min. - strzał głową Rafała Różyckiego minął słupek bramki gości;

75 min. - strzał z rzutu wolnego zawodnika Kutna - tuż obok okienka bramki Juve;

90 min. - strzał głową Rafała Różyckiego obok bramki;

Skład Jutrzenki: Woźniak - Kosecki, Wasilewski, Wolny, Armatys  (od 82 min. Jarecki) - Rymarski (od 70 min. Jezierski), Graczykowski (od 60 min. Dudek) - Potocki (k), Maliszewski, Przezak (od 56 min. Dzieran) - Rafał Różycki. Trener Marek Przybył. Żółte kartki: Kosecki - dwie, Maliszewski. Czerwona kartka: Kosecki - 79 min. - dwie żółte.

Skład Kutna: Sokołowicz  - Placek, Terentiew, Kaczor, Grzegorek - Nizioł, Jakubowski (k), Serwaciński, Sobczak, Płacheta (od 59 min.  Michalski), Zagajewski. Trener Sławomir Ryszkiewicz. Żółte kartki: Placek, Tierentiew.

Sędziował Dawid Jałmużna (Piotrków). Widzów około 150 (sprzedano 66 biletów).

W następnej kolejce, w sobotę 10 września o godzinie 17.00 Jutrzenka zagra w Opocznie z Ceramiką.