I kolejka: Jutrzenka Warta - Warta Sieradz 2:3 (0:2)
Derby dla Warty Sieradz! 20 minut to trochę za mało!

07 sierpnia 2016 18:27

W meczu I kolejki, 7 sierpnia Jutrzenka podejmowała Wartę Sieradz przegrywając mecz derbowy 2:3. Nasi piłkarze zagrali dobrze tylko pierwsze i ostatnie 10 minut! Wtedy to mieliśmy stuprocentopwe sytuacje i strzeliliśmy dwa gole! Niestety 20 minut to trochę za mało, aby wygrać z takim zespołem jak Warta Sieradz. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol dostępny na naszej stronie.

Relacja z tego meczu:

3 min. - Rafał Różycki strzelił głową - piłka trafiła w słupek, a dobitka Stefana Potockiego nie trafiła do siatki!;

13 min. - gol dla Warty Sieradz - Bartosz Narożnik - ładnym uderzeniem z 20 metrów pokonał naszego bramkarza Tomasza Kwiatkowskiego - 0:1!;

16 min. - po rzucie wolnym Jutrzenki zawodnik gości wybił piłkę z linii bramkowej;

22 min. - 2:0 dla Warty - gola głową z bliska zdobył Marcin Kobierski po dośrodkowaniu z rzutu wolnego!;

26 min. - szansa dla Juve - Maciej Mielcarz po podaniu... Sylwestra Pawlaka wybił  piłkę w ostatniej chwili z linii bramkowej! - dobitka Rafała Różyckiego trafiła w słupek!;

32 min. - groźny strzał z daleka gości - obronił Tomasz Kwiatkowski;

44 min. - kontra Warty Sieradz - strzał zawodnika gości minął nasz słupek;

49 min. - z rzutu karnego gola dla gości zdobył Mikael Idzikowski - 0:3;

68 min. - strzał z pola karnego Rafała Różyckiego - obok słupka;

70 min. - strzał z dystansu Jędrzeja Dzierana - daleko od bramki;

77 min. - strzał z 20 metrów zawodnika gości minął nasz słupek;

79 min. - strzał z rzutu wolnego Bartosza Narożnika - obronił Tomasz Kwiatkowski;

85 min. - strzał z dystansu Daniela Armatysa - nad bramką gości;

90 + 3 min. - honorowy gol Mariusza Graczykowksiego po ładnym uderzeniu z 20 metrów - 1:3;

90 + 4 min. - gol Rafała Różyckiego w sytuacji sam na sam po podaniu Mariusza Graczykowskiego - niestety koniec meczu - 2:3!!!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Korona, Tomasz Różycki (od 64 min. Gajewski), Wolny, Armatys - Graczykowski, Rymarski (od 77 min. Kosecki) - Potocki (k), Sajda (od 46 min. Dudek), Przezak (od 58 min. Dzieran) - Rafał Różycki. Trener Marek Przybył. Żółte kartki: Tomasz Różycki, Rafał Różycki, Dudek, Korona.

Skład Warty Sieradz: Mielcarz - Bartłoszewski, Sosnowski, Pawlak, Piotr Kobierski - Składowski (od 77 min. Swędrowski), Płaneta (od 72 min. Pluta), Szyc (od 82 min. Pawelec), Idzikowski - Narożnik (od 86 min. Woźniak), Marcin Kobierski (k). Trener Łukasz Markiewicz. Żółte kartki: Płaneta, Idzikowski.

Widzów ponad pół tysiąca (sprzedano 313 biletów). Sędziował Tomasz Majkowski (Zduńska Wola).

W następnej kolejce, w sobotę 13 sierpnia o godzinie 18.00 zagra w Piotrkowie Trybunalskim z Polonią.