Link do meczu z Widzewem! Rekordowy proporczyk!
XXXIV kolejka: Jutrzenka - Omega Kleszczów 0:2 (0:1)

29 maja 2016 12:40

Dzięki uprzejmości redakcji widzew.tv można wreszcie obejrzeć cały mecz z Widzewem na Youtubie! Oto link do niego:

W naszej galerii są kolejne zdjęcia z tego historycznego meczu. Dodano nowe zdjęcia pani Anny Majewskiej oraz nowy folder autorstwa Dariusza Piekarczyka z Dziennika Łódzkiego. Są też zdjęcia z meczu z Omegą autorstwa: Radosława Świerczyńskiego,  Andrzeja Świniarskiego i... naszych pięknych fotoreporterek!

Inną ciekawostką meczu z Widzewem jest... cena na allegro za proporoczyk z meczu z Widzewem. Jeden z łódzkich fanów sprzedał go dzisiaj za 71 zł (jego wartość początkowa to 30 zł!). Ciekawe ile będzie wart za parę miesięcy lub  lat? Było ich tylko 50 sztuk, a żadnego nie ma już w sprzedaży w klubie!

W meczu XXXIV kolejki, w niedzielę 29 maja Jutrzenka podejmowała na własnym stadionie Omegę Kleszczów i niestety przegrała trzeci mecz z rzędu. Ta porażka sprawiła, że Juve spadło na siódme miejsce w tabeli! Szkoda, bo ten sezon mógł być historyczny, a Jutrzenka mogła zająć najwyższe miejsce w IV lidze w końcowej tabeli. Jest jeszcze szansa na wysokie miejsce, ale trzeba zacząć wygrywać. Jest ku temu dobra okazja, bo gramy w następnej kolejce z Astorią Szczerców.

Relacja z meczu z Omegą Kleszczów:

15 min. - wyrównana gra z lekką przewagą Jutrzenki, bez sytuacji bramkowych;

16 min. - strzał zawodników gości po podaniu... Daniela Armatysa - daleko od bramki;

17 min. - strzał z 40 metrów Rafała Różyckiego - bramkarz obronił!;

26 min. - strzał z rzutu wolnego Krzysztofa Kowalskiego - Jakub Pasiński z trudem obronił;

35 min. - strzał z 16 metrów zawodnika gości - Jakub Pasiński ładnie obronił;

36 min. - strzał z pola karnego - znów musiał interweniować nasz bramkarz;

40 min. - po rzucie rożnym Dariusz Słomian z bliska trafił do siatki - 0:1;

45 min. - po rzucie rożnym strzał głową Sylwestra Pawlaka minął słupek bramki!;

57 min. - Stefan Potocki sfaulowany w polu karnym - rzut karny - strzał z 11 metrów Sylwestra Pawlaka - bramkarz obronił!;

64 min. - strzał samobójczy Daniela Armatysa - 0:2;

71 min. - strzał głową z 5 metrów Rafała Różyckiego trafił w poprzeczkę!;

80 min. - strzał z rzutu wolnego Krzysztofa Kowalskiego - obok bramki;

81 min. - akcja Stefana Potockiego - strzał z pola karnego Marcina Nowickiego -obrońca wybił z bramki;

82 min.- strzał z bliska Dominika Młotkiewicza - nad bramką;

90 min. - indywidualna akcja Stefana Potockiego - bramkarz obronił strzał z kąta.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Wolny (od  64 min. Młotkiewicz), Kulczyński, Pawlak (k), Armatys - Korona, Rymarski - Woźniak (od 70 min. Nowicki), Maliszewski (od 83 min. Tomasz Różycki), Potocki - Rafał Różycki. Trener Marek Przybył. Żółte kartki: Korona, Młotkiewicz.

Skład Omegi: Wiśniewski - Słomian, Paweł Kowalski, Jacak, Lipertowicz, Roczek, Ociepa, Tomesz, Belica, Janeczek, Krzysztof Kowalski. Trener Marcin Zimoch. Żółta kartka: Ociepa.

Sędziował Paweł Malec (Łódź). Widzów około 100.

W następnej kolejce, w sobotę 4 czerwca o godzinie 17.00 zagra w Szczercowie z Astorią.