XXX kolejka: Jutrzenka - Mechanik Radomsko 0:1 (0:1)
Jest proporczyk, ale biletów na Widzew już nie ma!

15 maja 2016 15:04

W ostatnim meczu XXX kolejki Jutrzenka podejmowała Mechanik Radomsko i niestety przegrała po raz pierwszy w tej rundzie przed własną publicznością - wynikiem 0:1. Podczas meczu można było kupić proporczyk na historyczny mecz z Widzewem Łódź (cena 30 zł). Jest ich tylko 50 sztuk więc nie ma co czekać na sobotni mecz stulecia. Dziś była ostatnia szansa zakupu biletu na mecz z RTS-em. Zostały już wszystkie sprzedane!

Relacja z meczu z Mechanikiem:

12 min. - strzał Oktawiana Maliszewskiego z 16 metrów - obok słupka;

13 min. - strzał z pola karnego zawodnika Mechanika - obronił Jakub Pasiński;

16 min. - strzał głową Tomasza Różyckiego - bramkarz obronił;

17 min. - strzał zawodnika gości - poprzeczka;

19 min. - z bliska gola zdobył Marek Michalski - 0:1;

37 min. - strzał z pola karnego Mariusza Graczykowskiego - nad bramką!;

40 min. - strzał z 16 metrów Daniela Armatysa - tuż nad poprzeczką;

45 min. - strzał z rzutu wolnego Daniela Armatysa - tuż obok słupka!;

50 min. - z bliska do bramki nie trafił Rafał Różycki - zamiast piłki w bramce wylądował nasz napastnik!

52 min. - strzał z pola karnego Stefana Potockiego - obok okienka;

60 min. - strzał z 20 metrów zawodnika gości - Jakub Pasiński obronił;

83 min. - dogodna sytuacja gości - strzał z bliska głową zawodnika Mechanika minął nasz słupek!;

86 min. - strzał głową Rafała Różyckiego - bramkarz obronił na nrzut rożny!;

90 min. - rzut wolny pośredni dla Jutrzenki z pola karnego - strzał Oktawiana Maliszewskiego z linii wybił zawodnik gości!;

90 + 2 min. - strzał z woleja Kamila Woźniaka - bramkarz świetnie obronił;

90 + 4 min. - akcja gości - Jakub Pasiński obronił strzał z pola karnego.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Wolny, Tomasz Różycki (od 75 min. Korona), Kulczyński, Armatys - Graczykowski, Rymarski (od 61 min. Sajda) - Dudek (od 77 min. Woźniak), Maliszewski (k), Potocki - Rafał Różycki. Trener Marek Przybył. Żółte kartki: Rymarski, Tomasz Różycki, Rafał Różycki, Korona.

Skład Mechanika: Dawid - Socik (od 80 min. Dryja), Perliński, Frączyk, Lewacki, Kowalski, Szymczak, Majewski (od 70 min. Tazbir), Michalski, Walioszczyk (k), Krawczykowski (od 90 min. Królik).Trener Artur Kowalski. Żółte kartki: Lewacki, Walioszczyk.

Sędziował Mateusz Anielak (Łódź), widzów około 200, z Radomska około 30.

W następnej kolejce, w środę 18 maja o godzinie 17.00 Jutrzenka zagra w Pajęcznie z Zawiszą.