XXVII kolejka: Andrespolia W. G. - Jutrzenka Warta 1:1 (1:1)
Punkt dla Juve po dobrym meczu!

30 kwietnia 2016 17:33

W meczu XXVII kolejki, w sobotę 29 kwietnia Jutrzenka grała w Wiśniowej Górze z Andrespolią remisując po dobrym meczu 1:1. Juve umocniło się na piątym miejscu w tabeli!

5 min. - w sytuacji sam na sam Łukasz Dynel pokonał naszego bramkarza - 1:0;

16 min. - strzał zawodnika Andrespolii po nodze naszego obrońcy minął okienko naszej bramki;

22 min. - strzał zawodnika miejscowych - obok słupka;

25 min. - strzał z 16 metrów Damiana Rymarskiego - obronił bramkarz; po rzucie rożnym strzelał głową Daniel Armatys - obok słupka;

29 min. - ładny strzał głową napastnika z Wiśniowej Góry - na szczęście minął nasz słupek;

30 min. - Rafał Różycki nie zdążył do ładnego dośrodkowania - uprzedził go bramkarz;

36 min. - strzał głową Daniela Armatysa - obok słupka;

38 min. - strzał zawodnika Andrespolii minął nasz słupek;

39 min. - ładny strzał z woleja Kamila Woźniaka trafił niestety w boczną siatkę;

43 min. - Kamil Woźniak w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza;

44 min. - po strąceniu głową przez Stefana Potockiego - Kamil Woźniak z bliska trafił  do siatki - 1:1;

45 min. - strzał głową Rafała Różyckiego minął słupek bramki;

51 min. - strzał z rzutu wolnego Oktawiana Maliszewskiego - minął słupek bramki gospodarzy;

60 min. - strzał głową Łukasza Dynela trafił w nasz słupek!;

68 min. - strzał z 16 metrów Oktawiana Maliszewskiego - nad bramką;

74 min. - strzał Stefana Potockiego - obronił bramkarz;

90 min - trzy rzuty rożne dla gospodarzy;

Skład Jutrzenki: Pasiński - Korona, Wolny, Pawlak (k), Armatys (od 78 min. Tomasz Różycki) - Graczykowski, Rymarski - Woźniak (od 80 min. Sajda), Maliszewski (od 90 min. Młotkiewicz), Potocki - Rafał Różycki. Trener Marek Przybył. Żółte kartki: Armatys, Rafał Różycki.

Skład Andrespolii: Kulpa - Pietras, Leonow, Chorąży, Kopa, Rachubiński (od 73 min. Wilk), Sławiński, Sobczak, Michalski (od 52 min. Rzepecki), Ciszewski, Dynel (od 78 min. Kuchciak). Trener Tomasz Karasiński. Żółte kartki: Rachubiński, Sławiński.

Sędziował Marcin Sęczek (Skierniewice). Widzów około 200, za Juve 12.

W następnej kolejce, w środę 4 maja o godzinie 17.00 Jutrzenka w Warcie podejmować będzie Zjednoczonych Stryków. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.