XXI kolejka: Jutrzenka Warta - Orzeł Nieborów 2:0 (0:0)
Świątecznie, czyli dwa do "jaja"!

26 marca 2016 13:40

W XXI kolejce Jutrzenka podejmowała w Warcie Orła Nieborów. Mecz toczył się pod dyktando Juve, a sytuacji w drugiej części gry było sporo. W sumie zasłużona wygrana w świątecznym wyniku - dwa do "jaja". Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, wkrótce dostępny na naszej stronie.

Relacja z tego meczu:

22 min. - strzał z dystansu Daniela Armatysa - bramkarz obronił;

28 min. - strzał z 20 metrów Stefana Potockiego - wysoko nad bramką;

40 min. - strzał zawodnika gości z 16 metrów - obok słupka;

45 min. + 1 - w sytuacji sam na sam Rafał Różycki strzelił nad bramką!;

47 min. - strzelał Maciej Dudek, piłkę dobijał z bliska Rafał Różycki - 1:0 dla Jutrzenki;

49 min. - ładna akcja Macieja Dudka - strzał z pola karnego - nad bramką;

51 min. - po rzucie wolnym - Tomasz Kwiatkowski świetnie obronił strzał głową z bliska!;

57 min. - strzał z 20 metrów Rafała Różyckiego - obok słupka;

65 min. - po dośrodkowaniu Oktawiana Maliszewskiego - z bliska głową strzelał Kamil Woźniak - bramkarz obronił na rzut rożny!;

66 min. - strzelał z 20 metrów Damian Rymarski - bramkarz obronił;

68 min. - po rzucie rożnym - strzelał z pola karnego Kamil Woźniak - prosto w bramkarza;

71 min. - strzelał z pola karnego Stefan Potocki - tuż obok słupka!;

73 min. - po rzucie rożnym strzał głową zawodnika gości - obronił Tomasz Kwiatkowski;

79 min. - po podaniu Kamila Woźniaka - Stefan Potocki z bliska trafił w nogę bramkarza!;

82 min. - strzał z 20 metrów Macieja Dudka - bramkarz obronił na rzut rożny;

84 min. - strzał z dystansu Mariusza Graczykowskiego - wysoko nad bramką;

86 min. - po indywidualnej akcji Oktawian Maliszewski z bliska trafił w bramkarza;

87 min. - po rzucie rożnym strzał głową Macieja Dudka przeleciał nad poprzeczką;

89 min. - po akcji Oktawiana Maliszewskiego - Kamil Woźniak z 11 metrów trafił w bramkarza;

90 min. - sytuacja sam na sam Oktawiana Maliszewskiego - bramkarz obronił;

90 min. + 1 - po podaniu Stefana Potockiego - ładny strzał z 16 metrów Mariusza Graczykowskiego - 2:0;

90 + 2 min. - dogodna syutuacja Oktawiana Maliszewskiego - bramkarz obronił;

90 + 3 min. - strzał Mariusza Graczykowskiego  z 20 metrów - bramkarz obronił.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Tomasz Różycki (od 60 min. Woźniak), Kulczyński, Pawlak (k), Armatys - Kosecki (od 37 min. Wolny), Dudek (od 88 min. Młotkiewicz), Rymarski, Potocki - Maliszewski, Rafał Różycki (od 76 min. Graczykowski). Trener Marek Przybył.

Skład Orła: Przybylski - Kruk (od 55 min. Kosiorek), Pomianowski, Pierzyna, Plichta, Tkacz, Siatkowski, Kuciński, Riabczuk, Trakul (od 63 min. Nasalski), Sut (od 69 min. Gajda). Trener Dawid Sut. Żółte kartki: Kuciński - dwie. Czerwona kartka: Kuciński - 43 min. - dwie żółte.

Sędziował: Adam Dolny (Łódź). Widzów około 300.

W następnej kolejce, w sobotę - 2 kwietnia o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra na wyjeździe ze Stalą Głowno.