Sparingi: Jutrzenka Warta - Zawisza Rzgów 3:0 (3:0)
Ner Poddębice - Jutrzenka Warta 1:1 (0:0)

23 stycznia 2016 15:47

W trzecim meczu sparingowym Jutrzenka w sobotę, 30 stycznia na stadionie w Aleksandrowie Łódzkim pokonała innego IV-ligowca - Zawiszę Rzgów 3:0. Wynik został ustalony już do przerwy, a gole dla zespołu prowadzonego przez Marka Przybyła zdobyli: Maciej Dudek, Kamil Woźniak i Daniel Armatys.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kosecki, Maraszek, Kulczyński, Armatys - Potocki, Rymarski, Dudek, Graczykowski, Sajda - Woźniak. Na zmiany wchodzili: Pasiński - Nowicki, Młotkiewicz, Sulgan i Rafał Skibiński (Opatówek).

W następnym sparingu Jutrzenka w sobotę, 6 lutego o godzinie 13.00 zagra w Konstantynowie Łódzkim z LKS-em Kwiatkowice.

W swym drugim sparingu przed rundą wiosenną w środę, 27 stycznia Jutrzenka na sztucznej trawie i przy sztucznym oświetleniu w Byczynie zagrała z III-ligowym Nerem Poddębice, który prowadzi teraz Tomasz Muchiński. Mecz zakończył się remisem 1:1, a gola dla Juve w 57 min. z rzutu karnego zdobył Sylwester Pawlak (faulowany był Michał Goliński). Gospodarze wyrównali w ostatniej minucie po błędzie... Sylwestra Pawlaka i wykorzystaniu sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Rafał Skibiński, Korona, Pawlak, Armatys - Potocki, Rymarski, Maraszek, Woźniak - Graczykowski, Różycki. Na zmianych wchodzili: Kwiatkowski - Nowicki, Sajda, Goliński (ostatnio Chojne), Sulgan, Kosecki. Warto odnotować testowanie napastnika KS Chojne - Michała Golińskiego, który trenował ostatnio w Warcie Sieradz oraz powrót Mateusza Maraszka (ostatnio Kobierzycko).

W piątek, 22 stycznia Jutrzenka zagrała swój pierwszy sparing przed rundą wiosenną. Rywalem Juve byli juniorzy Warty Sieradz, a mecz rozegrano na sztucznym, lecz częściowo oblodzonym boisku w Sieradzu. Do przerwy przy przenikliwym mrozie było bez goli. Po przerwie padły pierwsze gole w tym roku, a dla Jutrzenki ich autorami byli: Oktawian Maliszewski i Kacper Korona. A że gospodarze też zaliczyli dwa trafienia więc mecz zakończył się remisem 2:2. W barwach Jutrzenki zagrało trzech nowych zawodników: Kamil Woźniak z Warty Sieradz, Mariusz Graczykowski (były gracz Warty Sieradz, ostatnio Kobierzycko) oraz Rafał Skibiński (ostatnio Opatówek). Ponadto zagrali byli zawodnicy Juve, którzy ostatnio grali w Sosze: Marcin Nowicki i Piotr Sajda.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Skibiński, Kulczyński, Pawlak, Armatys - Potocki, Graczykowski, Dudek, Sajda - Maliszewski, Woźniak. Na zmiany wchodzili: Kwiatkowski - Sulgan, Korona, Nowicki, Młotkiewicz, Rymarski.