XVIII kolejka: Jutrzenka Warta - Polonia Piotrków Trybunalski 3:1 (2:0) Juve na piątym miejscu!

11 listopada 2015 12:45

W meczu XVIII kolejki Jutrzenka podejmowała Polonię Piotrków Trybunalski i wygrała 3:1. To był dwunasty mecz Jutrzenki bez porażki! Brawo trener Tomasz Muchiński i piłkarze Juve! Juve zajmuje najwyższe miejsce w historii rozgrywek w IV lidze - piąte! Gratulacje i podziękowania od wszystkich kibiców Jutrzenki.

Relacja live z tego meczu:

5 min. - rzut karny po faulu na Stefanie Potockim - gola z 11 metrów zdobył Adam Konieczny - 1:0;

8 min. - strzał z pola karnego Stefana Potockiego minął okienko bramki gości;

11 min. - po wrzutce z rzutu wolnego Sylwestra Pawlaka - strzał głową z 16 metrów Adama Koniecznego - 2:0!!!;

21 min. - strzał z pola karnego Stefana Potockiego obronił bramkarz;

27 min. - strzał Stefana Potockiego - obronił bramkarz;

38 min. - strzał Rafała Różyckiego z pola karnego - obronił bramkarz;

47 min. - strzał głową Daniela Armatysa minął słupek;

52 min. - strzał z rzutu wolnego Stefana Potockiego trafił w spojenie bramki gości;

58 min. - strzał z pola karnego Rafała Różyckiego - minął słupek;

71 min. - strzał z 16 metrów Adama Koniecznego - obronił bramkarz;

73 min. - strzał z dystansu Sergio Santosa - nad bramką;

75 min. - strzał zawodnika gości - tuż nad bramką;

77 min. - karny dla gości - Sergio Santos strzela gola - 2:1;

86 min. - po akcji Oktawiana Maliszewskiego gola z bliska zdobył Rafał Różycki - 3:1;

89 min. - strzał gości nad bramką;

Skład Jutrzenki: Pasiński - Kosecki, Kulczyński (od 30 min. Frąszczak), Pawlak (k), Armatys - Konieczny (od 74 min. Sulgan), Rymarski, Dudek (od 64 min. Korona), Potocki - Maliszewski, Różycki (od 89 min. Młotkiewicz). Trener Tomasz Muchiński. Żółte kartki: Dudek, Potocki, Pasiński, Różycki.

Skład Polonii: Błażejewski - Grobelny, Jarzembowski, Rzepecki (od 46 min. Ulfik), Sergio Santos, Kowalczyk (od 70 min. Jankowski), Malicki, Paprocki, Potakowski, Jakubiak (od 75 min. Wrona), Sulikowski. Trener Robert Grzesiuk. Żółte kartki: Sulikowski, Malicki, Jarzembowski.

Sędziowal Konrad Gawroński (Łódź). Widzów około 200.

Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, dostępny na naszej stronie!

W następnej kolejce, w sobotę 14 listopada o godzinie 13.45 Jutrzenka zagra w Przedborzu z Pilicą.