XI kolejka: Mechanik Radomsko - Jutrzenka 0:4 (0:1)
Efektowna wygrana Juve! Zapisy na mecz z Widzewem!

30 września 2015 16:55

Ruszyły zapisy na bilety na mecz wyjazdowy XIII kolejki z Widzewem w Łodzi. Wszyscy chętni proszeni są o kontakt z Hubertem Kamolą. Prosimy o przygotowanie peseli. Bilet w cenie 20 zł może warcki Fan Club Widzewa zamawiać do niedzieli. Prosimy o szybką decyzję. Mecz odbędzie się 10 października (sobota) o godzinie 14.00 przy ul. Milionowej (obiekt SMS-u Łódź).

W meczu XI kolejki Jutrzenka grała w Radomsku z Mechanikiem i wygrała z byłym I-ligowcem 4:0!!! Oto relacja z tego meczu:

23 min. - po ładnej akcji i podaniu Roberta Jareckiego - Rafał Różycki strzelił nad poprzeczką;

26 min. - Stefan Potocki strzelił obok słupka w dogodnej sytuacji;

28 min. - strzał głową Macieja Dudka tuż obok słupka;

32 min. - po podaniu Marcina Koseckiego - Emilian Sulgan z bliska i gol! - 0:1!

34 min. - strzał z 16 metrów Roberta Jareckiego - nad bramką;

40 min. - dogodna sytuacja miejscowych - lob z 11 metrów minął naszego bramkarza i naszą bramkę;

43 min. - strzał głową Rafała Różyckiego minął bramkę;

52 min. - po akcji Stefana Potockiego - Robert Jarecki z bliska trafił do siatki 0:2!;

54 min.- strzał z rzutu wolnego zawodnika Mechanika - tuż obok słupka;

60 min. - poczwórna zmiana w zespole Mechanika!;

62 min. - strzał głową zawodnika miejscowych - obok słupka;

75 min. - strzał z połowy boiska Roberta Jareckiego - obok bramki;

78 min. - po podaniu Macieja Dudka - Adam Konieczny wykorzystał sytuację sam na sam - po jego strzale piłka trafiła w bramkarza, potem w obrońcę i wpadła do siatki - 0:3;

87 min. - po podaniu Macieja Dudka - strzał Adama Koniecznego z 16 metrów - gol! - 0:4!;

89 min. - strzał gospodarzy z pola karnego - nad bramką;

Skład Jutrzenki: Pasiński - Kosecki, Kulczyński, Pawlak (k), Armatys - Sulgan, Rymarski (od 87 min. Frąszczak), Dudek, Potocki - Jarecki (od 81 min. Korona), Różycki (od 75 min. Konieczny). Trener Tomasz Muchiński.

Skład Mechanika: Dawid - Dryja, Frączyk, Kolba, Majewski, Michalski, Nowak, Szymczak, Tazbir, Walioszczyk, Antczak. Trener Artur Kowalski. Żółta kartka: Antczak.

Sędziował Kamil Kardacki (Łódź). Widzów około 100, w tym za Juve 9.

W następnej kolejce, w niedzielę - 4 października o godzinie 16.00 Jutrzenka podejmować będzie inny zespół okręgu sieradzkiego - Zawiszę Pajęczno. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol!