V kolejka: Jutrzenka Warta - Włókniarz Zelów 4:2 (2:0)
Pierwsza wygrana bez trenera!

02 września 2015 16:58

W meczu V kolejki Jutrzenka podejmowała w Warcie Włókniarza Zelów i wygrała grając bez trenera, bo w poniedziałek zrezygnował Zbigniew Kaczmarek! Oto relacja z tego meczu:

4 min. - kontra gości - strzał z pola karnego - obronił Jakub Pasiński;

12 min. - po rzucie wolnym i strzale głową ratuje nas poprzeczka;

13 min. - po akcji Roberta Jareckiego - wybronił bramkarz;

15 min. - po wolnym gości - strzał z pola karnego minął nasz słupek;

17 min. - po akcji Jareckiego - strzał głową Rafała Różyckiego - obronił bramkarz;

18 min. - strzał Różyckiego z pola karnego - obok słupka;

20 min. - strzał z rzutu wolnego Adama Koniecznego - obok słupka;

21 min. - strzał z dystansu Stefana Potockiego - nad poprzeczką;

26 min. - po akcji Macieja Dudka i podaniu Koniecznego gola zdobył Rafał Różycki;

29 min. - po rożnym - strzał gości minął nasz słupek;

35 min. - po ładnej akcji Juve - Rózycki i Potocki nie skończyli z bliska;

36 min. - strzał z dystansu Dudka, rykoszet i rzut rożny;

37 min. - faul na Marcinie Koseckim i rzut karny;

38 min. - Robert Jarecki - gol na 2:0!;

41 min. - po kontrze Juve - strzelał Konieczny nad bramką - mógł podawać!;

42 min. - znów kontra Jutrzenki - znów strzał Koniecznego - wysoko nad bramką;

50 min. - po wyrzucie z autu głowa Huberta Muszyńskiego i 2:1!;

62 min. - akcja gości strzał z pola karnego - broni Pasiński;

65 min. - po akcji Różyckiego do siatki z bliska trafił Adam Konieczny - 3:1;

68 min. - strzał głową Rózyckiego - obok słupka;

69 min. - strzał Jareckiego  z dystansu - obronił bramkarz;

78 min. - piękna sztuczka techniczna Koniecznego - ośmieszony obrońca - brawa na trybunach;

84 min. - sytuacja sam na sam Koniecznego - obronił bramkarz;

86 min. - strzał z rzutu wolnego Jakuba Dregiera - 3:2;

87 min. - faulowany w polu karnym Dominik młotkiewicz;

88 min. - Oktawian Maliszewski z rzutu karnego - 4:2!;

90 + 1 min. - strzał Sulgana - rzut rożny;

90 + 4 min. - koniec meczu.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Kosecki, Kulczyński, Pawlak, Dudek - Jarecki (k) (od 80 min. Armatys), Rymarski, Maliszewski (od 90 min. Dróżdż), Potocki - Konieczny (od 86 min. Sulgan), Różycki (od 69 min. Młotkiewicz). Żółte kartki: Pawlak, Potocki, Różycki.

Skład Włókniarza: Robakiewicz - Muszyński, Perka (od 57 min. Zając), Piotrowski, Jarosiński, Dregier, Grzelak, Kaliski, Kucharski, Krajda (46 min. Różycki), Bednarek. Żółta kartka: Jarosiński.

Sędziował - Paweł Pskit (Łódź). Widzów około 200.

W następnej kolejce, w niedzielę 6 września o godzinie 17.00 Jutrzenka podejmować będzie Zjednoczonych Bełchatów. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!