III kolejka: Jutrzenka Warta - Stal Głowno 0:3 (0:2)
Juve nadal bez zwycięstwa! Pucharu nie ma!

23 sierpnia 2015 16:55

W meczu III kolejki Jutrzenka mimo stworzenia wielu dogodnych sytuacji musiała uznać wyższość innego beniaminka - Stali Głowno. Przed meczem prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej - Edward Potok - wręczył obu klubom puchary za awans do IV ligi.

89 min. - po akcji gości - z bliska do pustej bramki gola zdobył Dominik Tomczyk - 0:3;

83 min. - strzał z pola karnego Macieja Dudka - nad bramką;

78 min. - po podaniu Jareckiego - Dominik Młotkiewicz strzelił po długim, tuż obok słupka!;

66 min. - Sulgan sam na sam - w bramkarza;

64 min. - kontra gości - strzał z pola karnego - obok naszego słupka;

49 min. - Emilian Sulgan sam na sam - obok słupka;

46 min. - dwie zmiany w Jutrzence;

45 min. - z bilska strzelał Potocki - został zablokowany:

39 min. - gol dla gości - strzał z 16 metrów - Przemysław Szubert - 0:2;

38 min. - z rzutu wolnego strzelał Potocki - bramkarz obronił, kontra strzał z 16 metrów minął nasz długi słupek;

34 min. - strzał z rzutu wolnego - obronił Jakub Pasiński;

33 min. - czerwona kartka dla Kacpra Korony po faulu sam na sam na 25 metrze!;

32 min. - po ładnej akcji Stefan Potocki z pola karnego strzelił obok słupka!:

21 - dwie sytuacje dla Juve!, Oktawian Maliszewski sam na sam strzelił w bramkarza, a po rogu Karol Kulczyński trafił głową... w bramkarza;

17 min. - super szansa Jutrzenki - Stefan Potocki z bliska nad bramką!;

14 min. strzał z dystansu trafił w nasz słupek;

10 - min. - 0:1 z bliska trafił Patryk Ignatowski;

Jutrzenka: Pasiński - Frąszczak, Kulczyński, Korona, Kosecki - Jarecki (k), Maliszewski (od 70 min. Młotkiewicz), Dudek, Armatys (od 46 min. Rymarski), Potocki - Konieczny (od 46 min. Sulgan). Żółte kartki: Jarecki, Rymarski. Czerwona kartka: Korona - 33 min. za faul.

Stal: Chrobak - Suchenek, Tomczyk, Gibała, Kuska, Nowak (od 85 min. Głowiński), Waśkiewicz (od 75 min. Knys), Florczak, Mospinek, Ignatowski (od 88 min. Walczak), Szubert. Żółta kartka: Gibała.

Sędziował Piotr Chmielewski (Piotrków Trybunalski). Widzów około 300.

W IV kolejce, w sobotę 29 sierpnia o godzinie 17.00 Jutrzenka zagra na wyjeździe w Rosanowie.

W środę - 26 sierpnia Jutrzenka miała zagrać mecz pucharowy w Buczku z Orkanem. Tak przynajmniej informował portal 90minut.pl. Niestety żadnego komunikatu w tej sprawie nie wydał Sieradzki Związek Piłki Nożnej. Więc mecz w tym terminie się nie odbędzie!