ORLIK OTWARTY! JUVE - ZŁOCZEWIA 9:0.WALNE ZEBRANIE W PIĄTEK!

19 lutego 2012 13:45

22 lutego odbył się pierwszy trening naszej Jutrzenki na nowootwartym Orliku. Pierwszego gola zdobył kilka minut po 18.30... bramkarz Jan Sipowicz strzałem zza połowy boiska! Treningowa gierka toczyła sie oczywiście przy sztucznym świetle. Boisko bardzo pomoże naszym zespołom seniorskim i juniorskim, które teraz mogą trenować na sztucznej murawie oszczędzając główną płytę naszego stadionu!

A-klasowa Złoczewia zamiast rezerw Warty Sieradz okazała się naszym trzecim tegorocznym sparingpartnerem. Mecz rozegrany w niedzielę, 19 lutego na sztucznej trawie w Sieradzu zakończył się naszą wygraną 9:0 (5:0). Gole dla naszej drużyny zdobywali: Piotr Tomaszewski-4, Piotr Sajda-3, Radek Badowski i Robert Jarecki. Skład Juve z tego meczu: Sipowicz - J.Chudzik, Badowski, Tworek, Pawlak - Jarecki, Maraszek, Matusiak, Świętczak - Sajda, Tomaszewski. Na zmiany wchodził Wieczorek. W następnym sparingu Jutrzenka zmierzy się z Pogonią Ekolog Zduńska Wola, w sobotę 25 lutego o godzinie 11.00.

W piątek, 24 lutego o godzinie 18.00 w Warckim Centrum Kultury odbędzie się Walne zebranie członków naszego klubu. Będzie ono mialo charakter sprawozdawczo-wybroczy. Wszystkich sympatyków naszego klubu serdecznie zapraszamy.