I kolejka: Jutrzenka Warta - GKS II Bełchatów 0:2 (0:0)
Porażka na inaugurację!

15 sierpnia 2015 17:23

W meczu I kolejki łódzkiej IV ligi Jutrzenka, w sobotę 15 sierpnia uległa rezerwom GKS-u Bełchatów 0:2. Z meczu przeprowadzono relację live na naszej stronie. Oto jak wyglądało to spotkanie.

92 minuta - strzał Macieja Dudka z rzutu wolnego nad bramką - koniec meczu.

88 minuta - sytuacja sam na sam 0:2 - Maciej Łabędzki;

86 minuta - strzał z rzutu wolnego nad naszą poprzeczką;

80 minuta - po rzucie rożnym strzał głową Adama Koniecznego nad bramką;

71 minuta - po akcji z boku, dośrodkowanie - gol głową dla Bełchatowa - Piotr Góralczyk;

57 minuta - po błędzie Łukasza Frąszczaka zawodnik Bełchatowa sam na sam - broni nogą Tomasz Kwiatkowski;

54 minuta - po akcji Stafana Potockiego Oktawian Maliszewski mógł strzelać, podawał do środka, ale zostaliśmy zablokowani;

40 minuta - po rzucie rożnym strzał gości z bliska szczęśliwie broni Tomasz Kwiatkowski;

32 minuta po akcji Stefana Potockiego strzał Adama Koniecznego zablokowany;

28 minuta - po akcji Roberta Jareckiego strzał głową Stefana Potockiego minął bramkę;

Składy: Jutrzenka: Kwiatkowski - Kosecki, Kulczyński, Frąszczak, Pawlak(k) - Jarecki (od 76 min. Różycki), Maliszewski, Dudek, Armatys (od 67 min. Sulgan), Potocki - Konieczny (od 84 min. Młotkiewicz). Żółte kartki: Armatys, Konieczny, Kosecki.

Bełchatów: Bruchajzer - Paluszkiewicz, Michalski, Wdowiak, Szóstakiewicz, Bociek, Stolarczyk, Maciejewski (od 65 min. Łabędzki), Nowiński (od 60 min. Góralczyk), Kondracki (od 88 min. Mazerant), Pałczyński (od 80 min. Ozga). Żółta kartka: Kondracki.

Widzów około 400. Sędziował: Mateusz Anielak (Łódź).

Przed meczem nastąpiło wręczenie pucharu przez Prezesa OZPN Sieradz - Macieja Bukowieckiego - za awans do 4 ligi dla naszych piłkarzy oraz podziękowano Fabiano Valento za grę i pracę na rzecz naszego klubu.

Na meczu obecny był były znakomity piłkarz Juve z lat 80-tych Rafał Czerner.

Wydany został nowy numer Juve gol, który od równo 20 lat ukazuje się na naszych meczach. Numer dostępny jest również na naszej stronie.

W II kolejce Jutrzenka w środę (19 sierpnia) zagra o godzinie 18.00 w Nieborowie z Orłem.