XXII kolejka: Jutrzenka Warta - Gal Gaz Galewice 2:1 (1:0)
Jak na lidera przystało!

12 kwietnia 2015 19:36

W meczu na szczycie sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka pewnie pokonała Gal Gaz Galewce 2:1. Do przerwy Juve prowadzio 2:0. Już w 2 minucie po rykoszecie do siatki gości trafił Stefan Potocki. W 17 min. w boczną siatkę trafił w dogodnej sytuacji Maciej Dudek. W 20 min. strzał Macieja Dudka obronił bramkarz. W 23 min. strzelał głową Mateusz Maraszek, ale obok słupka. W 43 min. najlepszy na boisku Maciej Dudek otrzymał piłkę od Rafała Różyckiego i ładnym uderzeniem z 16 metrów trafił do bramki! W 51 min. ręką w polu karnym zagrał Artur Wolny i sędzia odgwizdał rzut karny, którego na gola zamienił Marcin Adamczyk. W 67 min. po ładnej akcji Stefan Potocki przestrzelił
z bliska! Minutę później strzelał Maciej Dudek, ale bramkarz ładnie wybronił to uderzenie. W końcówce goście mieli kilka sytuacji, ale jedyne uderzenie minęło naszą bramkę (90 min.). W sumie zasłużone zwycięstwo Jutrzenki
i powiększenie przewagi nad rywalami! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, dostępny na naszej stronie.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Nowicki, Wolny, Kulczyński, Pawlak (k) - J.Dzieran (od 83 min. Dróżdż), Maliszewski (od 90 min. Młotkiewicz), Maraszek, Potocki - M.Dudek (od 89 min. Korona), Różycki (od 80 min. Sulgan). Żółte kartki: Wolny, Maraszek, Potocki. Sędziował Tomasz Bieniek. Widzów ponad 200.

W następnej kolejce, w niedzielę - 19 kwietnia o godzinie 15.00 Jutrzenka zagra na wyjeździe z Masłowicami.