Sparingi: Jutrzenka Warta - Olimpia Koło 4:0 (0:0)
Ner Poddębice - Jutrzenka Warta 2:1 (0:1)

31 stycznia 2015 14:35

W kolejnym meczu sparingowym nasza Jutrzenka w sobotę, 21 lutego na sztucznej trawie w Sieradzu pokonała Olimpię Koło 4:0. Gole dla Juve zdobywali: Stefan Potocki, Sylwester Pawlak, Dominik Młotkiewicz oraz trafienie samobójcze. Warto odnotować "próbę" kolejnego zawodnika. Po raz pierwszy zobaczyliśmy Kacpra Koronę z Pogoni Zduńska Wola.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki, Jurga, Wolny, Pawlak - Dudek, Maraszek, Kubiak, Sulgan - Różycki, Dróżdż. Na zmiany wchodzili: Pasiński - Młotkiewicz, J.Dzieran, Potocki, Korona.

W następnym meczu sparingowym, w sobotę 28 lutego o godzinie 15.00 Jutrzenka zagra z III-ligową Centrą w Ostrowie Wielkopolskim.

W czwartym meczu sparingowym przed rundą wiosenną, w sobotę - 14 lutego - Jutrzenka przegrała w Byczynie z IV-ligowym Nerem Poddębice 1:2 (1:0). Juve prowadziło do przerwy po golu z rzutu karnego Emiliana Sulgana, po faulu na Macieju Dudku. Po przerwie strzelali już tylko gospodarze.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Nowicki, Kulczyński, Wolny, Sulgan - Potocki, Maraszek, Kubiak, Dróżdż - Dudek, Różycki. Na zmiany wchodzili: Kwiatkowski - Jurga, Młotkiewicz, Maliszewski, Dzieran.

W kolejnym meczu sparingowym Jutrzenka w niedzielę - 8 lutego zremisowała na sztucznej trawie w Sieradzu z Włókniarzem Pabianice 1:1. Gola dla Juve do przerwy zdobył Stefan Potocki. Włókniarz wyrównał w drugiej części gry z rzutu karnego po faulu Jakuba Jurgi. Kibiców Juve około 10.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki, Jurga, Kulczyński, Pawlak - J.Dzieran, Maraszek, Kubiak, Potocki - Dudek, Różycki. Na zmiany wchodzili: Pasiński - Wolny, Młotkiewicz, Dróżdż, Sulgan.

W drugim meczu sparingowym przed rundą wiosenną Jutrzenka w sobotę, 31 stycznia pokonała na sztucznej trawie w Sieradzu zespół klasy okręgowej - KS Opatówek 4:1 (2:1). Gole dla Jutrzenki zdobyli: Stefan Potocki, Dominik Młotkiewicz, Rafał Różycki i Jędrzej Dzieran. W drugiej części gry karnego obronił nasz bramkarz Łukasz Przygodzki. Kibiców Jutrzenki około 10.

Skład Jutrzenki: Jakub Pasiński (Rzgów) - Nowicki, Jurga, Kulczyński, Sulgan - Potocki, Maraszek, Łukasz Kubiak (ostatnio Kwiatkowice), J.Dzieran - Różycki, Młotkiewicz. Na zmiany wchodzili: Przygodzki - Maciej Dudek (Goszczanów) i Sebastian Dróżdż (Ustków).