XIV kolejka: Charłupia Mała - Jutrzenka Warta 1:4 (0:4)
Miło, łatwo i przyjemnie!

02 listopada 2014 15:50

W meczu XIV kolejki sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka wygrała na wyjeździe z Charłupią Małą 4:1. Mecz był szczególny dla naszego trenera - Zbigniewa Kaczmarka, który w minionym sezonie prowadził zespół z Charłupii. Obecny trener LGKS-u - Tadeusz Kaczmarek w przeszłości prowadził... Jutrzenkę. Mecz rozstrzygnął się już do przerwy, gdy Juve zdobyło cztery gole i pewnie prowadziło, kontrolując wynik spotkania! Już w 2 min. po podaniu Emiliana Sulgana sam na sam z bramkarzem znalazł się Rafał Różycki i zdobył pierwszego gola dla Juve. W 15 min. było odwrotnie - podawał Rafał Różycki, a gola zdobył Emilian Sulgan! W 16 min. strzelał z pola karnego Mateusz Maraszek, ale tuż obok słupka. W 29 min. strzelał Emilian Sulgan, ale bramkarz obronił. W 32 min. było po meczu. Po podaniu z własnej połowy Oktawiana Maliszewskiego znów sam przed bramkarzem znalazł się Rafał Różycki i zdobył trzeciego gola dla Jutrzenki.  W 40 min. błąd obrońców miejscowej drużyny wykorzystał Rafał Różycki, zdobywając czwartego gola dla Juve, a swego trzeciego w tym meczu! Tuż po przerwie w 47 min. po błędzie Marcina Nowickiego - Charłupia zdobyła honorowego gola i emocje się skończyły. W 61 min. strzelał Rafał Różycki, ale tuż obok słupka. W 63 min. w polu karnym faulowany był Jarosław Szyc, ale karnego sam poszkodowany nie wykorzystał strzelając nad poprzeczką! W 75 min. swoją sytuację zaprzepaścił Emilian Sulgan, a że gospodarze nie zdołali groźniej zagrozić naszej bramce wynik nie uległ zmianie. W sumie zasłużone, pewne zwycięstwo Juve w meczu derbowym naszego okręgu!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki (od 72 min. Jurga), Kaczor, Kulczyński, Pawlak (k) - Szyc (od 76 min. P.Chudzik), Maliszewski, Maraszek, J.Dzieran (od 67 min. Kokot) - Różycki (od 64 min. Młotkiewicz), Sulgan. Żółta kartka - Maraszek. Sędziował Marcin Tądel. Widzów ponad 100, w tym za Juve ponad 60!

W meczu następnej kolejki, w sobotę - 8 listopada o godzinie 13.00 Jutrzenka podejmować będzie GLKS Strzelce Wielkie. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.