VIII kolejka: Jutrzenka Warta - Warta Osjaków 2:4 (0:1)!!!
Sensacja w Warcie!

21 września 2014 19:36

W meczu VIII kolejki sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka uległa w Warcie słabej w tym sezonie - Warcie Osjaków 2:4. Był to bardzo słaby mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. Na domiar złego w pierwszej połowie przy wyniku 0:0 Robert Jarecki przestrzelił rzut karny! Wcześniej Juve miało swe sytuacje, ale było nieskuteczne, choć trzeba przyznać, że goście też mieli swoje sytuacje po błędach naszych obrońców. Już w 1 min. meczu po podaniu... naszego obrońcy zawodnik Warty będąc sam przed bramkarzem strzelił obok słupka! W 6 min. Oktawian Maliszewski i Rafał Różycki nie potrafili zdobyć gola, choć mieli przed sobą tylko obrońcę na lini bramkowej! W 12 min. strzelał Jędrek Dzieran, ale obok słupka. W 19 min. z rzutu wolnego strzelał Jacek Berensztajn (były reprezenatnt Polski i gracz GKS-u Bełchatów!), a piłka po głowie naszego obrońcy trafiła w słupek! W 26 min. po faulu na Różyckim mieliśmy karnego, ale Robert Jarecki strzelił obok słupka! W 35 min. strzelał głową Oktawian Maliszewski, ale obok słupka! W 39 min. Juve przegrywało po uderzeniu zza pola karnego. Druga połowa do straszna porażka Jutrzenki. Mimo, że w 51 min. po podaniu Maliszewskiego - Różycki dał nam wyrównanie, to jednak później dominowali goście! W 59 min. po rzucie wolnym i strzale głową znów przegrywaliśmy! W 66 min. po koszmarnym błędzie obrońców napastnik Warty wykorzystał sytuację sam na sam. W 72 min. po uderzeniu z dystansu Berensztajna piłka musnęła naszą poprzeczkę! Minutę później było po meczu. Lob z bliska dał czwartego gola Warcie! W tym momencie wielu kibiców opuściło nasze trybuny! Widok smutny, niespotykany u nas, ale niestety prawdziwy! W 75 min. strzelali Rafał Różycki i Mateusz Maraszek, ale bramkarz okazał się lepszy! W 77 min. wybronił również strzał Jędrka Dzierana. W 80 min. strzelali Mateusz Maraszek i Emilian Sulgan ale nie trafili w światło bramki. W 82 min. strzał głową Maraszka obronił bramkarz. W 86 min. na otarcie łez Juve zdobyło gola autorstwa Rafała Różyckiego po podaniu Mateusza Maraszka. To było wszystko w wykonaniu Juve. Były lider został pokonany przez zespół z dolnej części tabeli!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Jarecki (k), Kaczor, Jurga (od 62 min. Młotkiewicz), Pawlak - J.Dzieran, Kulczyński, Nowicki (od 46 min. Sulgan), Kokot (od 68 min. Maraszek) - Maliszewski, Różycki. Sędziował Mateusz Janecka, widzów około 100.

W następnej kolejce, w sobotę - 27 września o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Rząśni z Czarnymi.