Jutrzenka Warta

XX HALOWE MISTRZOSTWA ZIEMI SIERADZKIEJ

20 stycznia 2012 09:41

21 stycznia 2012 roku o godzinie 9.00 rozpoczną się jubileuszowe XX Halowe Mistrzostwa Ziemi Sieradzkiej. Impreza po raz pierwszy odbędzie się w hali Zespołu Szkół Katolickich na Krakowskim Przedmieściu w Sieradzu. Jednym z faworytów tegorocznych zmagań jest nasza Jutrzenka Warta. Swoje mecze Juve rozgrywać będzie w grupie B o następujących godzinach: 9.54 z Czarnymi Rząśnia, 11.06 z Wieluniem, 12.18 z Konopnicą i 13.30 z Pogonią Ekolog (obrońcą tytułu). Jeśli Juve zajmie jedno z dwóch pierwszych miejsc w grupie zagra w meczu o III miejsce (godz. 15.15) lub w wielkim finale (15.35). W grupie A grają natomiast: Warta Sieradz, Warta Działoszyn, Kwiatkowice, Gal Gaz i Piast Błaszki. Najlepsze drużyny otrzymają puchary, medale, mistrz - stroje piłkarskie, a najlepszy strzelec, bramkarz, zawodnik (nagrodę przyzna nasza redakcja!!!) i drużyna grająca fair nagrody rzeczowe. Tradycyjnie już redakcja Juve gol wyda specjalny numer w ilości ponad 200 egzemplarzy. Niestety nie wszyscy będą mogli obejrzeć na żywo zmagania piłkarzy, bo każdy klub otrzymał tylko 10 biletów wstępu. Szkoda, bo zainteresowanie turniejem jest wielkie (blisko 100 kibiców Jutrzenki chciało nabyć bilety!!!). Hala liczy tylko 312 miejsc, a przecież trzeba liczyć jeszcze zawodników i sztaby szkoleniowe drużyn, które akurat nie grają meczu! Mamy nadzieję, ze organizatorzy będą rozporowadzać pewną część kart wstępu przed halą!

Miło nam poinformować, że Juve pozyskało już trzech nowych zawodników i trenują z naszą drużyną od dwóch tyogdni. Mowa o Marcinie Kobierskim (były już gracz Warty Sieradz, był jej najlepszym strzelcem), Radosławie Badowskim (wychowanek Juniora Warta grał ostatnimi laty w Pogoni Ekolog) i Przemysławie Świątczaku (20-latek grający w rezerwach Warty Sieradz). Niestety nie zagrają w halowych mistrzostwach, bo okienko transferowe rusza dopiero 1 lutego. Z zespołem trenuje także junior Sokoła Goszczanów - Krystian Gil.

XIX kolejka

12-13 kwietnia 2024 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 0 : 1 Pogoń Zduńska Wola