Puchar Polski: LZS Kamienna - Jutrzenka Warta 0:11 (0:5)
Oldboy Juve Warta - UKS Ustków 2:4 (1:1)

27 lipca 2014 22:32

W meczach pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski wystąpiły dwie nasze drużyny. Nasi seniorzy wygrali w Kamiennej 11:0, po golach Rafała Różyckiego w 15 min., 60 min. i 67 min., Piotra Sajdy w 16 min., 31 min., 56 min. i 62 min., Roberta Jareckiego w 41 min., 42 min. i 78 min. i Dominika Młotkiewicza w 80 min. Jutrzenka zagrała w 11-osobowym składzie, bo nowi-testowani zawodnicy nie zostali jeszcze zgłoszeni do oficjalnych rozgrywek. Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Nowicki, Kulczyński, Pawlak (k) - J.Dzieran, Valente, Maliszewski, Jarecki - Młotkiewicz, Różycki, Sajda. Sędziował Krzysztof Lipka. Widzów około 30, w tym z Warty 7.

W II rundzie Jutrzenka zagra 3 sierpnia w niedzielę o godzinie 17.00 w Karsznicach z A-klasową Olimpią.

Nie powiodło się naszym oldboyom, którzy musieli uznać wyższość w derbach gminy A-klasowego Ustkowa przegrywając 2:4. Do przerwy był remis po golu dla naszych Jakuba Dzwonkowskiego w 17 min. W 32 min. nasz bramkarz Antoni Majewski nie wykorzystał rzutu z karnego strzelając obok bramki, a w 42 min. Sergiusz Kacyna z bliska strzelił w poprzeczkę! Druga połowa rozpoczęła się od gola ze spalonego dla gości i czerwonej kartki dla Dawida Wierzbickiego (50 min.). W 64 min. Dzwonek zdobył kontaktowego gola na 2:3, ale w ostatniej minucie Ustków zdobył czwartego gola i zasłużenie awansował do II rundy. Skład Oldboy Juve Warta: Majewski (od 77 min. A.Wawrowski) - Małolepszy, Błaszczyk, Pustelnik (k) (od 55 min. R.Wicherski), Dębicki - Sobczyk, Kowalczyk (od 62 min. Kamola), W.Dzieran, Grzelak (od 12 min. Wierzbicki) - Dzwonkowski, Kacyna. Żółte kartki: Majewski, Błaszczyk, W.Dzieran, Dzwonkowski. Czerwona kartka: Wierzbicki (50 min. za kopnięcie rywala bez piłki). Widzów ponad 100. Sędziował Przemysław Holewski.