XXXVIII kolejka: KS Paradyż - Jutrzenka Warta 4:2 (1:1)
XXXVII kolejka: Jutrzenka - Widok Skierniewice 1:4 (0:1)

19 czerwca 2014 07:55

W ostatnim meczu w IV lidze spadkowicz - Jutrzenka Warta przegrała z wicemistrzem - KS Paradyż na wyjeździe 2:4. Gole dla Juve na pożegnanie IV ligi i ostatnie przynajmniej przez najbliższy rok w tej klasie rozgrywkowej zdobyli: Krzysztof Stępiński w 35 min. i Rafał Różycki w 65 min. Na początku drugiej części gry Stępiński nie wykorzystał karnego przy wyniku 1:1!!!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Badowski (k) (od 46 min. Szmidt), Kulczyński, Pawlak, Grabowski - J.Dzieran (od 65 min. M.Kaczmarek), Maraszek, Maliszewski (od 60 min. Sajda), Nowicki - Stępiński (od 78 min. Czajczyński), Różycki. Czerwona kartka: Szmidt - 87 min. za faul. Widzów około 80, w tym za Juve prawdopodobnie 3. Sędziował Kamil Krasnopolski.

Porażką z beniaminkiem ze Skierniewic nasi piłkarze "pożegnali" się z kibicami w ostatnim w IV lidze meczu na warckim stadionie. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1 po golu z 39 min. (strzał głową Eryka Sulikowskiego). Juve miało w tej części trzy sytuacje, ale strzały Mateusza Maraszka, Roberta Jareckiego i Rafała Różyckiego minęły bramkę gości. Druga połowa rozpoczęła się od uderzenia gości w poprzeczkę i strzału głową Marcina Czajczyńskiego nad bramką. Jednak w 63 min. Tomasz Cybulski strzałem z pola karnego zdobył drugiego gola dla Widoku. Dwie minuty później odżyły nadzieję kibiców Juve. W polu karnym faulowany był Rafał Różycki, a karnego na gola zamienił Radosław Badowski. W 78 min. karnego mieli goście po faulu naszego Michała Kaczmarka i Cybulski zdobył swego drugiego gola, a trzeciego dla zawodników ze Skierniewic. W 85 min. dobił nas Rafał Sawicki i porażka stała się faktem. Smutne było to pożegnanie z IV ligą, a zdegustowani kibice opuszczali stadion na długo przed końcowym gwizdkiem. Szkoda! W sierpniu na nasz piękny obiekt będą przyjeżdżać zespoły z Brąszewic, Strzelec Wielkich czy Masłowic. Po prostu szkoda!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Badowski, Grabowski, Pawlak, Nowicki (od 74 min. Maliszewski) - J.Dzieran (od 70 min. M.Kaczmarek), Maraszek, Stępiński (od 83 min. Młotkiewicz), Jarecki (k) - Różycki, Czajczyński (od 69 min. Sajda). Widzów około 100. Sędziował Paweł Pryczek.