Jutrzenka Warta - LKS Kwiatkowice 0:2 (0:1)

20 listopada 2011 20:15

W meczu VI rundy okręgowego Pucharu Polski Jutrzenka uległa IV-ligowym Kwiatkowicom 0:2. Szkoda, że Juve nie wystąpiło w najsilniejszym składzie, bo była szansa awansu do ćwierćfinału województwa łódzkiego. Goście okazali się zespołem dojrzalszym i zadali decydujące ciosy na koniec obu części gry. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Wojciech Kuświk trafił z bliska do siatki. Druga połowa to ostra walka, ale bez sytuacji bramkowych ze strony Juve. Goście grali z kontry i mogli podwyższyć wynik spotkania. Jednak dopiero w 89 min. Jutrzenkę dobił Daniel Cichosz zdobywając zwycięskiego gola. Był to ostatni mecz tej jesieni w całym okręgu sieradzkim. Teraz czas na sieradzką halówkę, a później wiosna, czyli walka o awans do IV ligi.

Skład Jutrzenki: Sipowicz - J.Chudzik, Świniarski, Tworek, Pawlak - Królikowski, P.Chudzik, Maraszek, Ogłoza - Sajda, Tomaszewski.

Żółta kartka: P.Chudzik.