XIX kolejka: Jutrzenka Warta - KS Paradyż 0:3 (0:1)
Nie tak to miało wyglądać!

23 listopada 2013 17:05
W ostatniej kolejce rundy jesiennej Jutrzenka przegrała u siebie 0:3 z zespołem KS Paradyż i zimę spędzi na miejscu spadkowym. Groźnie zaczęło się już w 13 min. kiedy to sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się zawodnik gości, ale nasz bramkarz był górą. W 25 min. przed szansą był Michał Kaczmarek, lecz strzelił nad poprzeczką. Kolejny groźny strzał gości w 33 min. wspaniale broni nasz Tomasz Kwiatkowski, ale dwie minuty później jest bezradny po strzale głową zawodnika gości i niestety przegrywaliśmy. Druga połowa to kolejne sytuacje Paradyża w 51 min. i 61 min., a w 72 min. przegrywaliśmy już 0:2! W 81 min. po błędzie Sylwka Pawlaka tracimy trzecią bramkę i zasłużenie przegrywamy z wiceliderem tabeli.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Wolny, Pawlak (k) - M.Kaczmarek (od 37 min. J.Dzieran), Nowicki (od 46 min. Jezierski), Badowski (od 78 min. Fabiano), Maraszek, Ł. Kaczmarek (od 46 min. Jarecki) - Stępiński. Żółte kartki: Wolny - dwie. Czerwona - Wolny za dwie żółte - 63 min. Sędziował Błażej Pietrzak. Widzów około 100.