XVIII kolejka: Widok Skierniewice - Jutrzenka 1:1 (1:0)
XVII kolejka: Jutrzenka - Zjednoczeni Stryków 2:4 (1:1)

10 listopada 2013 22:04

W meczu XVIII kolejki Jutrzenka wreszcie zdobyła punkt. W Skierniewicach Juve zremisowało z Widokiem 1:1, zdobywając gola w końcówce meczu. Do przerwy Widok prowadził 1:0, po golu z końcówki pierwszej połowy. Druga część gry należała do Juve i w 86 min. po faulu na Sylwestrze Pawlaku sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Krzysztof Stępiński.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Nowicki, Kulczyński, Pawlak (k), Ł.Kaczmarek (od 75 min. Valente) - Jezierski, Maraszek, Badowski (od 75 min. J.Dzieran), Sosnowski, M.Kaczmarek - Stępiński. Żółte kartki: Nowicki, Sosnowski, Badowski. Sędziował Paweł Malec. Widzów 50, w tym za Juve 8.

W meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej Jutrzenka w sobotę, 23 listopada o godzinie 13.00 podejmować będzie KS Paradyż.

Niestety kolejny mecz ligowy przegrali nasi piłkarze. W niedzielę, 10 listopada Juve uległo w Warcie Zjednoczonym ze Strykowa 2:4. Do przerwy był remis. W 16 min. po składnej akcji do piłki nie zdążył Krzysztof Stępiński, a strzał Łukasza Kaczmarka przeleciał nad poprzeczką. W 23 min. piękny strzał zawodnika gości ląduje w naszym okienku i przegrywamy 0:1. W 31 min. po ładnym podaniu Stępińskiego Kacper Jezierski daje nam wyrównanie. Po przerwie w 47 min. Mateusz Maraszek z 5 metrów strzelił nad poprzeczką! W 51 min. pochodzący z Turcji sędzia - Cemal Guzelaydin podyktował karnego, choć przewinienie Łukasza Kaczmarka było wątpliwe i goście zdobyli gola z 11 metrów! W 61 min. Marek Wojciechowski broni groźny strzał gości, ale minutę później kapituluje po uderzeniu przy słupku. W 70 min. po kolejnym wątpliwym faulu - na Łukaszu Szmicie - mamy kolejnego karnego, którego na gola zamienił Robert Jarecki! Było 2:3 i wielkie nadzieje kibiców Juve. Niestety w końcówce zamiast wyrównania mamy gola dla Zjednoczonych i kolejna ligowa porażka Jutrzenki stała się faktem. Warto odnotować powrót do pierwszej drużyny Marcina Nowickiego. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, dostępny na naszej stronie.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szmidt, Kulczyński, Pawlak (k), Ł.Kaczmarek (od 72 min. Valente) - Jarecki, Sosnowski, Maraszek, M.Kaczmarek (od 72 min. J.Dzieran) - Stępiński, Jezierski (od 63 min. Nowicki). Żółte kartki: Szmidt, Ł.Kaczmarek. Widzów około 250. Sędziował pochodzący z Turcji Cemal Guzelaydin.